Yüz Binlerce Oyuncu Reckful İçin Güzel Bir Anma Töreni Düzenledi

Yüz Binlerce Oyuncu Reckful İçin Güzel Bir Anma Töreni Düzenledi

Şimdiye kadarki en fazla oyuncu yaklaşık olarak yüz binlerce World of Warcraft oyuncusu hep birden oyun içerisinde bir araya gelerek kısa zaman önce hayatını kaybetmiş olan Reckful için bir anma töreni düzenledi.

Geçenlerde aramızdan ayrılan meşhur oyuncu Byron ‘Reckful’ Bernstein için düzenlenen bu büyük anma töreni, MMORPG tarihinde oyuncularca düzenlenmiş olan en büyük etkinlik olduğunu söyleyebiliriz.

World of Warcraft oyuncuları arasından oldukça ünlü biri olan Reckful, özellikle PvP kısmındaki büyük başarısıyla tanınmış ve oyunun gelişme süreci içerisinde de büyük bir katkı sağlamıştı.

Ardarda 6  PvP sezonu boyunca  aralıksız olarak dereceye giren bu  ünlü oyuncunun eski yayınları da Twitch üzerinden tekrar tekrar  yayınlanıyor.

Popüler bir World of Warcraft yayıncısı olan Asmongold da Reckful’u her zaman izlediğini belirtti ve oyundaki bu anma törenine katıldı.

Bu anma töreni World of Warcraft Classic ve retail sürümü üzerinde düzenlenirken, özel sunucularda oynayan oyuncular da Reckful’u anmayı unutmadı.

Ünlü oyuncunun ölüm sebebi olarak ne yazık ki intihar olduğu düşünülen Reckful’un, World of Warcraft camiası içerisinde oldukça saygın bir yer kazanmıştı.

Vefat etmesinin ardından düzenlenen bu anma töreninin videosunu isterseniz aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Vefat etmeden önce Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarda Reckful’un uzun bir süreden beridir depresyonda olduğu ve sağlıklı olmadığı iddia ediliyordu.

Yaklaşık olarak bir milyona yakın bir  takipçiye sahip olan Reckful, yapmış olduğu paylaşımda kendisinin biraz deli olduğunu belirttikten sonra eski kız arkadaşına evlilik teklif etmişti. Ünlü oyuncunun yaptığı son paylaşım da bu oldu.

Kısa bir zaman önce hayatını kaybetmiş olan, Yüzüklerin Efendisi üçlemesinde iyi tanınan Bilbo Baggins karakterini canlandırmakta olan Sir Ian Holm için,  Lord of the Rings Online platformu üzerinde bu anma töreninin bir benzeri daha düzenlenmişti.

Ayrıca kontrol et

Maestro Görevi

Overwatch Sigma’nın Maestro Görevi İle Karşımızda

Oyun severlere arada sırada yeni düzenledikleri etkinliklerle oyun oynamalarını sağlayarak kazanabilecekleri türde içerikler sunan Overwatch …

Astralis CS GO Dünya Sıralaması

Astralis, CS:GO Dünya Sıralamasında İlk 10’da Yer Alamadı.

Danimarka’nın en iyi takımları arasında yer alan Astralis, bu sefer CS:GO Dünya Sıralaması içerisinde en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir