Youtube Para Kazanma Taktikleri 4. Bölüm

youtube-para-kazanma

Arkadaşlar youtube para kazanma taktikleri adlı yazımızın dördüncü bölümünü kaleme alıyoruz, daha önceki yazımızda severek videoları hazırlayacağınız kategorileri tanıtmaya başladık, en son güzellik ve Moda tarzı videolar hakkında bilgi vermiştik kaldığımız yerden devam ediyoruz. 

Daha önceki makalemizde belirtiğimiz gibi bu yazımızda şuna değinmek istiyorum her ne sebeple olursa olsun eğer emeğinizin boşa gitmesini istemiyorsanız lütfen özgün içerik üretmeye çalışın

  • Eğitim videoları, sizlerde yeteneğinize göre eğitim videoları çekerek, insanların bilgi ihtiyacını karşılarsanız eğer, eminim ki, güzel yerlere gelirsiniz bu video tarzına örnek vermek gerekirse, matematik dersini seviyor ve bu konuda bilgi sahibiyseniz eğer ortaokul öğrencilerine yönelik matematik eğitim videoları çekebilirsiniz,  web tasarım konusunda eğitici videolar hazırlayabilirsiniz, programlama dili ile ilgili eğitim videoları çekebilirsiniz benzer  birçok eğitim videoları ile kısa sürede tanınan bir youtuber haline gelebilirsiniz.
  • Eğlence tarzı videolar, İzleyenlerin eğlenerek güzel vakit geçirebilecekleri tarzda videolar ile onları kanalınıza bağlayabilirsiniz, örnek vermek gerekirse son yıllarda sorular sorularak yapılan videolar, merak uyandıran videolar ve bilmece tarzı videolar gibi benzer türde videolar ile izleyenlerin hem beyin jimnastiği yapmalarına sebep olacaksınız, hemde onları eğlendireceksiniz.
  • Aile Eğlence videoları, ailece youtuber olmak isteyenlerin hep beraber kamera karşısına geçtikleri tarzdaki videolardır.
  • Film ve Animasyon tarzı videolar, yapımının çok zor olduğu ancak getirisinin ise yüksek olduğu video türüdür. Örnek vermek gerekirse komedi tarzı filmler, il, il gezerek seyahat filmleri, aile filmleri vb. türde videolar çekebilirsiniz yeterki, yetenekli bir ekibe sahip olun,
  • Yiyecek-Yemek Tarifleri, Yöresel Bölgesel lezzetleri bir arya getirerek Türk ve dünya mutfağı yemek tariflerini bir araya getirerek hem lezzetli ve değişik yemekleri tüketerek güzel bir zaman geçireceğiniz gibi hemde bunun nasıl yapıldığını videonuzla tarif ederek ziyaretçilerinde bu lezzetleri tatmalarına aracı olacaksınız.
  • Oyun videoları, oynadığınız videoları kameraya çekerek ve onları yorumlayarak daha eğlenceli bir hale getirdiğinizde, daha çok izleyici kitlesine ulaştığınızı göreceksiniz, oyun videoları çekerken dikkat etmeniz gereken noktalarından biri de oynadığınız oyunu çekmeden önce onun  telif durumunu araştırmak gerekirse  lisansını  aldıktan sonra o oyunu oynayarak onun videosunu çekmeniz olacaktır.

Bugünkü makalemiz burada noktalıyoruz bir sonraki yazıda buluşmak dileğiyle saygılar sunarım.

Ayrıca kontrol et

Merdivenin Altından Geçmek Neden Uğursuzluk Sayılır

Merdivenin Altından Geçmek Neden Uğursuzluk Sayılır?

Çoğu zaman duvara dayanmış olan bir merdiven görürseniz eğer altından geçmeyip, etrafından dolanısınız. Çünkü o …

Uçakların Arkasında Bulut Nasıl Oluşuyor?

Uçakların Arkasında Bulut Nasıl Oluşuyor?

Çoğu zaman gökyüzünde uçan uçaklara merakla bakıldığı görülmüştür. Bu meraklı bakışlar arasında özelliklede çocukları bulunmaktadır. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir