Youtube Para Kazanma Taktikleri 3. Bölüm

youtube-para-kazanma

Arkadaşlar youtube para kazanma taktikleri adlı yazımızın üçüncü bölümünü kaleme alıyoruz, daha önceki yazımızda hangi kategori üzerinde çalışacağımıza karar verip kanalımızı açtık, sizlerde emeklerinizin boşa gitmesini istemiyorsanız açmaya karar vermiş olduğunuz kanala yükleyeceğiniz kategori ile ilgili tüm içeriklerin özgün olmasına dikkat edin, başkasına ait bir videoyu veya videonun bir kesitini kanalınızda yayınlarsanız, eşleşen, dünya engeli veya telif gibi 3 taraf yaptırımlarla karşı karşıya kalacağınız gibi youtube kanalınız ve ileride sizlerde nasıl açacağınızı göstereceğimiz adsense hesabınızın ban yiyerek kapanmasına sebep olacaktır buda tüm emeklerinizin boşa gideceğinin göstergesidir.

Bu nedenle sizlere önerimiz ve nasıl yapacağınızı göstereceğimiz özgün içerik üretme yöntemlerini paylaşacağız.

  • Haber kanalı açmak;  En popüler kategorilerden biri olan haber kanalını yaşadığınız çevrede bulunan olayları fotoğraflayarak olaylar hakkında bilgileri düzenli bir şekilde kanalımıza yüklemek, örnek vermek gerekirse bulunduğunuz ildeki haber konusu olan tüm içerikler hakkında video çekimi yaparak gerekli montaj işlemi sonucunda bunları sunumu kendiniz yaparak popüler bir spiker haline gelebilirsiniz.
  • Youtube de en çok izlenim alan komedi tarzı videolar, eğer bir arkadaş gurubu oluşturarak beraberce stand up tarzı videolar çekerseniz veya skeç yazıp çok güzel Hareketler tarzı video çekimleri yapıp yayınlayabilir ayrıca çevrenizde komik ve ilginç anları çekip yayınlayabilirsiniz.
  • Otomobil ve Taşıtlar olan videolar;  yine özellikle gençlerin en çok ilgi duyduğu otomobil tanıtım videoları çekebilirsiniz otomobil markalarının özelliklerini tanıtan ve sürüş deneyimi hakkında bilgi veren videolar çekerek, örnek vermek gerekirse 2017 Model BMW 318i  Edition Sport Line  model arabanın özellikleri ve o arabayı neden  tercih etmeliyiz tarzı  videolar çekerek  kısa sürede büyük bir kanal haline gelebilirsiniz.  
  • Güzellik ve Moda tarzı videolar: Günümüzde özellikle bayanların en çok izlemeyi tercih ettiği  güzellik ve moda tarzı videolar  çekebilirsiniz örnek vermek gerekirse, saç uzama teknikleri, cilt bakımı yöntemleri, tırnak bakımı için oje tavsiyesi, dökülen saçlar için şampuan tavsiyesi gibi benzer videolar çekebilirsiniz, diğer kategori önerileri ve ne tür videoların hazırlanacağı  konusunda  bilgileri bir sonraki yazımızda siz değerli okuyucularla paylaşacağız, saygılar sunarım..

YOUTUBE PARA KAZANMA TAKTİKLERİ 1

Ayrıca kontrol et

Merdivenin Altından Geçmek Neden Uğursuzluk Sayılır

Merdivenin Altından Geçmek Neden Uğursuzluk Sayılır?

Çoğu zaman duvara dayanmış olan bir merdiven görürseniz eğer altından geçmeyip, etrafından dolanısınız. Çünkü o …

Uçakların Arkasında Bulut Nasıl Oluşuyor?

Uçakların Arkasında Bulut Nasıl Oluşuyor?

Çoğu zaman gökyüzünde uçan uçaklara merakla bakıldığı görülmüştür. Bu meraklı bakışlar arasında özelliklede çocukları bulunmaktadır. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir