Youtube Para Kazanma Taktikleri 2. Bölüm

Arkadaşlar youtube para kazanma taktikleri adlı yazımızın ikinci bölümünü kaleme alıyoruz, hangi kategori ve hangi kategoriler  ile çalışacağımıza karar verdikten sonra hemen bir tane gmail hesabı açıyoruz. belki hiç açmayanlar vardır o yüzden detaylı anlatayım

 Google arama satırına gmail yazıyoruz karşımıza ilk sırada gmail-google çıkıyor orayı tıklıyoruz karşımıza otorum aç, Gmail’e devam et  diye birşey çıkıyor orası değil az bir şey altta sol tarafta Hesap Oluşturun diye yazar hemen orayı tıklıyoruz. karşımıza iki seçenek çıkıyor kendim için altta da işletmemi yönetmek  için, kendim için olan seçeneğe tıklıyoruz.  istediğimiz mail hesabı kullanıcı adı ve bilgilerimizi girdikten sonra en alt sağda ileri seçeneğine tıklıyoruz ikinci kısımda da istenen bilgileri giriyoruz. ileri dedik mi e posta hesabımız oluşturuldu,  gmail hesabını açarken sizlere  telefon ve kurtarma e- posta bilgileriniz girmenizi   önemle tavsiye ederim  eğer kurtarma e postanız yoksa telefon bilgisini  mutlaka girlmelisiniz neden mi  girmeliyim telefon bilgisi girmeden de hesap açabilirim diyebilirsiniz ancak ileride doğabilecek aksilikler ve güvenlik nedeniyle telefon numaranızı mutlaka girmenizi öneririz.

şimdi  dilerseniz sağ üst köşede bulunan google uygulamalarının açıldığı 9(dokuz )noktanın olduğu kısma tıklıyoruz, dilerseniz de google arama kısmına youtube yazarak aratıyoruz. ve çıkan sonuca tıklayarak giriş yapıyoruz.

Youtube sayfamız açıldı sayfanın en sağında bulunan genelde açmış olduğumuz ismin baş harfi yazılı olan kısma tıklıyoruz, karşımıza “youtube şu hesapla kullanın ” uyarısı çıkar altta’da gmail hesabı açtığımız adımız ve soyadımız çıkar, dilerseniz kendi adınıza açarsınız dilerseniz de en altta “Bir işletme adını veya başka bir adı kullan”  seçeneğine tıklayarak yeni bir isimle kanal oluşturabiliyorsunuz.  biz Bir işletme adını veya başka bir adı kullan seçeneğini tıklayarak devam ediyoruz. Yeni bir kanal oluşturmak için “Marka Hesabı oluşturun” seçeneği çıkıyor, beğenmiş olduğumuz ismi yazıyoruz. ve altta bulunan “Oluştur” seçeneğine tıklıyoruz. kanalımız oluştu bugünde sizlere gmail hesabı ve youtube kanalı nasıl oluşturulacağını anlattım derslerimizin devamı gelecektir.sizlere youtubeden nasıl kazanılır tüm taktikleri detaylı anlatacağım saygılar sunarım..

Ayrıca kontrol et

Merdivenin Altından Geçmek Neden Uğursuzluk Sayılır

Merdivenin Altından Geçmek Neden Uğursuzluk Sayılır?

Çoğu zaman duvara dayanmış olan bir merdiven görürseniz eğer altından geçmeyip, etrafından dolanısınız. Çünkü o …

Uçakların Arkasında Bulut Nasıl Oluşuyor?

Uçakların Arkasında Bulut Nasıl Oluşuyor?

Çoğu zaman gökyüzünde uçan uçaklara merakla bakıldığı görülmüştür. Bu meraklı bakışlar arasında özelliklede çocukları bulunmaktadır. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir