Yaratıcı yönetmen Assassin’s Creed Valhalla firmadan ayrıldı

Yaratıcı yönetmen Assassin's Creed Valhalla firmadan ayrıldı

Assassin’s Creed Valhalla yaratıcı olan yönetmeni Ashraf Ismail, Twitter hesabından yapmış olduğu duyuruda şuanda bulunduğu pozisyonundan istifa ettiğini duyurdu. Detaylar için haberimizi okumaya devam edin…

Resmi olarak Twitter hesabından istifasını duyurmadan önce ortaya çıkan dedikoduların gerçekliği oyuncular tarafından tartışılırken Ashraf Ismail, açıklamasında görevinden ayrıldığını açıkladı.

Güzel oyunun yaratıcı yönetmenliğini üstlenen Ashraf Ismail, hafta başında ortaya sürülen bazı haberler yüzünden istifa ettiği düşünülürken, o ise bazı kişisel problemler yüzünden bu görevinden ayrılma kararı aldığını açıkladı.

Kendisine ait olan Twitter hesabından yapılan açıklamasında  “Hayatımda yaşamış olduğum bazı problemleri çözüme kavuşturmak için severek yürütmüş olduğum bu projedeki (Assassin’s Creed Valhalla) rolümden ayrılıyorum. Aile düzenim yokoldu. Bu süreç içerisinde incinen herkes için çok üzgün olduğumu belirtmek istiyorum. Bu deneyimi siz değerli oyuncular için geliştirmeye devam etmekte olan ve bu durum ile ilişkilendirmeyi hak etmeyen bir sürü  yetenekli ve tutkulu insan var. Onları içinde en iyisini diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Bu açıklamayı yayınladıktan kısa bir süre sonrada Twitter hesabını kapattı.

Kimilerine göre istifa etmesinin sebebi olarak önceleri ortaya atılan dedikodular arasında bulunan “uygunsuz ilişkiler yaşadığına dair çıkan haberlerdir.”  Bu dedikodular ortada dolaşırken bazı Twitter kullanıcılarının da Ashraf Ismail’in kendileri ile sohbet ederken medeni durumunu gizlemeye çalıştığı iddiası da ortaya çıkmıştı”

Ama işini başarıyla yapan bir yöneticinin işinden ayrılması oyun severleri bir nebzede olsa üzdüğünü söyleyebiliriz,

Yaratıcı yönetmen Assassin's Creed Valhalla firmadan ayrıldı-1Aslında Ashraf Ismail’in yapmış olduğu açıklamada yaşadığı problemler bir nebzede olsa anlaşılmaktadır, kendi hayatında meydana gelen olumsuzlukları çözdükten sonra belkide bulunduğu pozisyona geri dönecektir.

Bu konuyla ilgili Ubisoft’ un yaptığı kısa bir açıklamada bu tür söylentilere hiç değinmeyerek oyun geliştirme ekiplerinin harika bir oyun yapmak için çalıştıklarını belirtmiştir.

Project Cars 3 Çıkış Tarihi Duyuruldu haberimize de göz atabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

Maestro Görevi

Overwatch Sigma’nın Maestro Görevi İle Karşımızda

Oyun severlere arada sırada yeni düzenledikleri etkinliklerle oyun oynamalarını sağlayarak kazanabilecekleri türde içerikler sunan Overwatch …

Astralis CS GO Dünya Sıralaması

Astralis, CS:GO Dünya Sıralamasında İlk 10’da Yer Alamadı.

Danimarka’nın en iyi takımları arasında yer alan Astralis, bu sefer CS:GO Dünya Sıralaması içerisinde en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir