Valorant Maç Tekrarı Özelliği Yakında Geliyor!

Valorant Maç Tekrarı Özelliği Yakında Geliyor

Günümüzdeki popüler oyun geliştiricilerinden biri olan Riot Games, paylaşmış olduğu blog yazısında VALORANT maç tekrarı özelliğinin yakında çıkacağını belirtti.

CS:GO ve League of Legends’ oyununda mevcut olan, oyuncuların oynamış oldukları maçları tekrardan  izlemesine imkân tanıyan maç tekrarı özelliği, VALORANT  oyunu için de uzun bir süredir bekleniyordu.

Oyuncular yeni eklenecek bu özellik sayesinde beğendiği güzel oyunlarını kaydedebileceği gibi, taktiksel olarak kendilerini geliştirmelerini sağlamalarına imkan verecek eğlenceli içerikler üretmelerini sağlayabilir.

Daha önce de belirttiğimiz gibi bu güzel özelliğin VALORANT’a da ekleneceği, paylaşılan soru cevap blogunda belirtildi. Henüz çıkacağı tarih ile ilgili kesin bir bilgi yer almasa da geliştiriciler kısa bir süre içerisinde durumu inceleyeceklerini söylediler.

VALORANT’a oyun içi maç tekrarı özelliği gelecek mi?

Bu soruya cevabımız Evet!  Olacak ve bunu en kısa sürede incelemeyi istiyoruz, gerek oynamış olduğumuz maçları taktiksel bir açıdan analiz etmek için olsun, gerekse de nükteli meme’ler yapabilmek için olsun, oyun severlerin böyle bir sistemin oyuna eklenmesi halinde birçok ilginç kullanım alanı bulacağını biliyoruz.

Bu konunun paylaşıldığı blogda yalnızca maç tekrarından değil,  oyuncular tarafından beklenen birçok özellikten de bahsedilmiş olduğunu söyleyebiliriz.

Oyundayken harita seçme özelliğinin de eklenmesini isteyen oyunculara olumsuz cevap veren Riot Games,  ama oyuna LoL’de olduğu gibi bir hediye sistemi ekleneceğinin sinyallerini vermiş durumda. Dilediğiniz haritayı seçmenin planlar arasında bulunmamasının nedeni ise maç bulma süresini uzatmaya sebep olması ile birlikte eşit maçlar meydana getirme konusunda sorun yaşanması.

Bu özellik CS:GO ve League of Legends’ta da bulunuyor

Oyun içi tekrar sistemi, VALORANT’ın geliştiricisi olan Riot Games’in  diğer bir oyunu olan League of Legends’ta ve Riot’un FPS oyununa rakip olarak gösterilen CS:GO’da da yer almaktadır. Bu durumu göz önünde bulundurduğunuz vakit VALORANT oyununa da maç tekrarı özelliği gelmesi, oyunu sevenler için çok da büyük bir sürpriz teşkil etmeyeceğini de söyleyebiliriz.

Ayrıca kontrol et

Astralis CS GO Dünya Sıralaması

Astralis, CS:GO Dünya Sıralamasında İlk 10’da Yer Alamadı.

Danimarka’nın en iyi takımları arasında yer alan Astralis, bu sefer CS:GO Dünya Sıralaması içerisinde en …

PUBG Sanhok Haritası Yeniliklerle Geliyor.

PUBG Sanhok Haritası Yeniliklerle Geliyor.

Çok yakında çıkması beklenilen 8. sezon ile birlikte PUBG Sanhok oyunu haritasında pek çok değişiklik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir