Uzun Hikayeler Oku

blog-6
Uzun Hikayeler Oku portalımız bünyesinde birbirinden farklı olan  kategorileri barındırmakla birlikte çok sayıda içeriğin aynı anda paylaşıldığı bir platform haline gelmiştir. Bir şeyler okumak istediğiniz vakit web sitemize uğrayarak hangi tür içeriklerin paylaşıldığını inceleyebilir, başlıklarımızı kontrol edebilirsiniz. Yapmış olduğumuz çalışmalar çerçevesinde web sitemizde yer almasını istediğimiz ana kategorileri belirledik ve tasarım konusunda da sadeliğe ve şık bir görünüme verdiğimiz önem kapsamında işlemlerimizi gerçekleştirdik.
Tek bir tane başlık olmasındansa birbirinden ayrı birçok bölümler halinde geniş bir yelpazede içerik ekleme düşüncesiyle hareket ederek Hikaye Oku platformunu kurduk.
blog-1
Muhtelif bölümleri bir araya getirerek hazırlamış olduğumuz Uzun Hikayeler Oku portalımızda böylece masallarla beraber birçok kaliteli içeriğin yer alması sağlanmıştır. Web sitemizin ana sayfasının üst kısmında belli bir düzen ile sıralanan kategorileri görebilir, ilginizi çeken bölümleri tıklayarak hangi tür yazıların olduğuna göz gezdirebilirsiniz. Web sitemizi hazırlamaya başladığımız o günden itibaren yapılan paylaşımlardan da anlaşılacağı gibi çocukların okuyabileceği farklı güzellikteki masallarla süslemek istedik ve bu nedenle ülkemizde bilinen ve en okunan keloğlan masalları bölümünü ekledik.
Uzun Hikayeler Oku ve eğlen
Bunlara ek olarak da sitemiz içerisinde bir sürü masal başlığı bulunmaktadır, Masal kısmının yanı sıra hikaye alanında da çok çeşitli alt başlıkları da ilave etmiş olduğumuz web sitemiz bünyesinde yaşanmış gerçek hikayeler, dini hikayeler ve ilginç hikayeler gibi farklı kısımlar da yer almaktadır. Yapmış olduğumuz hazırlıklar ile sitemizin içerisine dahil etmeye karar vermiş olduğumuz çeşitli bölümlerle birlikte fıkra okumak isteyenler için Dursun fıkraları incelenebilir. Platformumuzu çeşitliliği yansıtan bir site olmasını istediğimizden farklı olan bölümleri bir araya getirme düşüncesi içerisinde hareket ettik. Farklı ve kaliteli bölümler, çok sayıda zengin içerik ile hazırlamış olduğumuz web sitemize siz değerli okurları daima bekliyoruz. Çalışırken üzerinde durmuş olduğumuz hususlardan bir  tanesi de çeşitlilik olduğu için bir tane kategori yerine çeşitli güzellikteki muhtelif başlıkları internet sitemiz içerisine ekledik. Bizlerde web sitemizi hazırlarken içerisinde sadece masal ya da hikaye olsun istemedik. Hem çocukların gönül rahatlığıyla okuyabileceği çok güzel, değişik masallar paylaşalım hem de hikayeden fıkraya kadar türlü bölümlerde yeni içerikler ekleyelim diye düşündük.
Uzun Hikayeler Oku konulu yazımızı beğendiğinizi umarız

Ayrıca kontrol et

blog-6

İkinci Sınıf Hikaye Kitapları Oku

İkinci Sınıf Hikaye Kitapları Oku portalı içerisinde birden fazla kategori olmakla birlikte birçok içeriğin paylaşımı …

blog-4

Uykudan Önce Masallar

Uykudan Önce Masallar platformunu oluştururken siz değerli okurlara hem çok güzel bir platform sunabilmek amacıyla çalıştık. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir