Uykudan Önce Masallar

blog-4
Uykudan Önce Masallar platformunu oluştururken siz değerli okurlara hem çok güzel bir platform sunabilmek amacıyla çalıştık. İnternet sitemiz içerisinde yalnızca bir konunun olması yerine çeşitliliği sağlamak adına birbirinden farklı birçok kategoriyi bir araya getirdik.
Hikaye Oku platformunda İlk olarak çalışmalarımıza başladığımız dönem içerisinde itina ile hareket ettik ve sitenin tasarımı konusunda sadeliği göz önünde bulundurmuş olduk, üzerinde durmuş olduğumuz hususlardan biri internet sitemiz içerisinde en başta çocuklar için masallar olmak üzere farklı olan bir sürü içeriğin paylaşılmasıydı. Bu çerçevede yapılan hazırlıklar kapsamında hangi kategorilerin ekleneceği belirlendi. Takip eden süreçte sitemizde yer almasını istediğimiz başlıkların altına yeni içeriklerin eklenmesi noktasında çalışmalar gerçekleştirildi.
blog-1
Uykudan Önce Masallar portalında incelenmesi mümkün olan ana kategorilerin altında bulunan ve çok sayıda aranan, keloğlan masalları gibi güzel kategorilerimiz yer almaktadır. Masal okumayı seven o güzel çocuklar için birbirinden faydalı ve güzel masallarla donatmaya gayret göstermiş olduğumuz internet sitemiz kapsamında aynı zamanda hikayeler adında ana bir bölümümüzde mevcuttur. Bu alanda sayabileceğimiz alt kategoriler içerisinde de Dini Hikayeler gibi güzel hikayeler bulunmaktadır. Masallar ve hikayelerin yer aldığı güzel bir platform olan Hikaye Oku portalımızda siz değerli okurlar için eklenmiş olan bölümlere fıkra dâhil edilmiştir ki buranın içerisinde Temel Fıkralarını okuyabilirsiniz. Birçok ana kategori ve çok sayıda içerik ile hazırlanmakta olan internet sitemiz içerisinde çeşitli olan gönderiler bulunmaktadır, dilerseniz yazılarımız altında bulunan yorum kısmına yorumlarınızı bırakıp düşünce ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Platformumuza genel olarak baktığımız zaman içerisinde tek bir kategori olmadığını görmekteyiz. Zira bizim asıl düşüncemiz farklı olan bölümleri bir arada siz değerli okurlara sunmaktı. Dolayısıyla bu konuda yapılan hazırlıklar kapsamda yapılmış olan kategoriler özenle seçilmiş ve sitemize eklenmiştir. Web sitemiz içerisinde çocuklar için bir sürü masalın yer alması yönünde atmış olduğumuz adımlar neticesinde yeni paylaşımlar daima yapılmaktadır. Tabi ki aynı şekilde sitemiz içerisinde bulunan diğer başlıklarında düzenli bir görünümü ve içerisine yeni yazı eklenmesi gibi hususlarda tüm çalışmalarımıza eskiden olduğu gibi bugün de devam edilmektedir. Okumayı seven biriyseniz dilediğiniz vakit internet sitemizi ziyaret ederek son paylaşılan içeriklerimize göz gezdirebilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

blog-6

İkinci Sınıf Hikaye Kitapları Oku

İkinci Sınıf Hikaye Kitapları Oku portalı içerisinde birden fazla kategori olmakla birlikte birçok içeriğin paylaşımı …

blog-3

1 Yaş Bebek Masal Kitapları

1 Yaş Bebek Masal Kitapları platformunda birçok paylaşımın bulunması hedeflenerek bu yönde gerekli olan adımlar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir