Uyku Öncesi Masallar

blog-3 Bilgiyeli adlı portalımızda siz değerli okurlar için birden fazla seçeneğin  bulunabilmesi için bir takım çalışmalar yürüttük ve hangi tür kategorilerin nerede  yer edineceğine karar verdik  Ekibimizle beraber almış olduğumuz  kararlar sonucunda web  sitemizin içerisine masal ile birlikte hikaye türünde paylaşımlar da eklenecek şekilde dizayn edilmiştir. Bu konu ile ilgili yapmış olduğumuz  hazırlıkları yalnızca bu kadarla sınırlı tutmak istemediğimizden başkaca  nasıl adımların atılabileceği yönünde araştırmalar ile birlikte  ana sayfamıza ziyaretçilerin ilgisini çekebilecek türden hangi bölümleri ekleyeceğimizin kararını verdikten sonra tüm verileri birleştirerek ortaya mevcut sitemizin halihazırdaki görüntüsünü elde etmiş olduk.

Bu bölümlerde neler olduğunu açıklayacak olursak, en önemli önceliğimiz olarak  web portalımızda incelenmesi mümkün olan bölümlerden  bir tanesi hikayeler adını taşımakta olup, alt bölümünde ise ilginç ve yaşanmış ve gerçek hikayelerin bulunduğu ilerleyen zamanlarda ise bölümün altına aşk şiirleri, komik bilmeceler kategorisi adıyla paylaşımlar en kısa zamanda yayın hayatına gireceği,  Onun haricinde ise Uyku öncesinde çocuklarınıza gönül rahatlığıyla okuyabileceğiniz masallar ana başlığı altında bulunan Çocuk Masalları içerisinde keloğlan masalları, grimm masalları ve diğer her türlü çocuk masalını tek başlık altında kolay ulaşım olması adına yayınlamaya başladık.

blog-1 Sitemizde ulaşmak istediğiniz paylaşıma sağ tarafta bulunan site içi arama kutucuğuna masalın veya hikayenin ismini yazarak kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Peki çalışmalarımız son buldu mu hayır sürekli araştırma yapmakta olan ekibimiz okurların daha çok ilgisini çekecek bilgilerin incelenmesi yönünde çalışmalarını sürdürmekte olup, daha çok yeni paylaşımlarla karşınızda olunacaktır.

Durumu genel bir perspektifden değerlendirdiğimizde Masal Oku, Hikaye Oku ve  şiir gibi ayrıca Güzellik Bakım, Eğitim, Yemek Tarifi ve Gezi Rehberi gibi  biri birinden güzel ve farklı olan içeriklerden oluşan ve daha önce değindiğimiz gibi gün geçtikçe daha farklı ana başlıklarında yer edineceği  sosyal bir platform olma yönünde emin adımlarla çalışmalarımız devam etmektedir.

Çocuklarınızın etkilenmemesi adına çocuk masalları bölümünde paylaşmış olduğumuz masallarda  “ölüm”, “öldürme”, “bıçaklama” ,“kesme” vb. türdeki olumsuz durum oluşturacak tüm kelimeler ayıklanarak çocuklarınıza güvenle okuyabileceğiniz masalların paylaşımı sağlanmaktadır. Çocuklarınızın daha güzele ulaşması adına bilgiyeli portalı olarak her zaman üzerimize düşeni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

blog-4

Uykudan Önce Masallar

Uykudan Önce Masallar platformunu oluştururken siz değerli okurlara hem çok güzel bir platform sunabilmek amacıyla çalıştık. …

blog-3

1 Yaş Bebek Masal Kitapları

1 Yaş Bebek Masal Kitapları platformunda birçok paylaşımın bulunması hedeflenerek bu yönde gerekli olan adımlar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir