Türkiyede Satışa Sunulan Ford Puma Fiyatı Ve Özellikleri

Türkiyede Satışa Sunulan Ford Puma Fiyatı Ve Özellikleri

Ford’un geliştirmiş olduğu B-SUV segmentindeki Puma marka araç, Türkiye’de satışa sunuldu.

Son yıllarda kullanıcıların daha çok B-SUV segmentine yoğunlaşmalarından dolayı Ford SUV ailesine yeni kullanıcılar kazandırmayı hızlandırdı.

Son olarak piyasaya sürmüş olduğu Puma marka araç ile yurt dışında oldukça çok beğeni toplayan Ford, bu aracını en sonunda Türkiye pazarında da satışa çıkardı.

Türkiyede Satışa Sunulan Ford Puma Fiyatı Ve Özellikleri1

Ford Puma aracında öne çıkan özellikler arasında, kendi sınıfına göre sunmuş olduğu oldukça geniş bagaj hacmi ile dikkat çekmektedir. Puma ülkemizde Style ve ST-Line olarak iki farklı donanım paketi seçeneği ile satışa sunulmuş durumdadır.

Style donanım pakete sahip puma aracına baktığımızda; araçta 1.0 litre hacimli olan EcoBoost,  95 beygir güce ulaşan bir motor ile karşımıza çıkıyor, 6 ileri vitesli manuel şanzımana sahip olan aracın birde 125 beygir gücüne sahip olan bir seçeneği de bulunuyor, bu araç ise 7 ileri vitesli otomatik şanzımana sahip bir olarak satışa sunuluyor.

Türkiyede Satışa Sunulan Ford Puma Fiyatı Ve Özellikleri2

Aracın ST-Line donanım paketine sahip olan araçta ise; 1.0 EcoBoost Hibrit motorun bulunduğu 155 beygir güce sahip  6 ileri vitesli manuel şanzıman ile karşımıza çıkmaktadır.  ST-Line donanıma sahip olan paketin en dikkat çekici özelliği ise estetik bir görüntüye sahip olmasıydı. Bu pakette ayrıca LED farlar, parçalı bir kısım deri döşeme, B&O ses sistemi ve dijital yol bilgisayarı gibi donanımlara sahip araçlar yeni sahiplerini bekliyor.

Kendi sınıfında lider bir bagaj hacmine sahip olan Puma, 456 litreye sahip oldukça kullanışlı olan bagaj alanı sunmaktadır. Ayrıca Ford’un kullanıcılara daha geniş bir kullanım alanı sunmak için geliştirmiş olduğu Ford MegaBox ile bu depolama alanı yaklaşık olarak 80 litre daha genişleyebiliyor.

Ford Puma’nın ülkemizdeki satış fiyatı 192.500 TL olup, bu fiyat motor seçenekleri ve ek donanımlara göre değişiklik  gösterebilir.

Ayrıca kontrol et

Google, Play Store'de Bulunan Zararlı Uygulamaları Kaldırdı.

Google, Play Store’de Bulunan Zararlı Uygulamaları Kaldırdı.

Google, Play Store’de bulunan zararlı olduğunu düşündüğü birkaç uygulamayı daha kaldırma kararı aldı. Temel olarak …

Intel-Yeni-Thunderbolt-4-Protonu-Tanıttı

Intel Yeni Thunderbolt 4 Protonu Tanıttı| Bilgisayarlar İçin 8K Ekran Desteği

Thunderbolt adı muhtemelen çoğunuz tarafından duyurulmuştur. Thunderbolt bağlantı noktası şu anda en hızlı bir tür …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir