The Umbrella Academy 2. Sezon Bölümleri

The Umbrella Academy

Merakla beklenen The Umbrella Academy 2. Sezon fragmanı artık yayınlandı. Netflix’in çizgi roman uyarlamalarından en popüler süper kahraman dizisi artık ekranlarda yerini alacak.

Netflix, en sevilen ve bir o kadarda popüler çizgi roman uyarlaması dizi serisinin 2. sezon bölümleri için geçen gün ilk fragmanı sahnelerde yerini aldı. The Umbrella Academy 2. Sezon dizisi temmuz ayının sonunda siz değerli izleyiciler ile buluşacak!

My Cehemical Romance  vokali Gerard Way’in yazmış olduğu ve Gabriel Bá’nın çizimlerini üstlenmiş olduğu 24 sayfalık fantastik bir çizgi roman serisinden izleyenleri ekrana kilitleyen harika dizi, ilk olarak 2019 yılının Şubat ayın’da izleyicinin karşısına çıkan ve 10 bölümden oluşan birinci sezonun arkasından ikinci sezon çalışmalarına da beklemeden başlayan seri, yeni bölümlerde oyuncu kadrosunu dahada genişletmişti.

The Umbrella Academy2

Bu hikaye 1 Ekim 1989 yılında aynı anda doğmuş olan 43 bebekle başlar. Kulağa anormal bir olay gibi gelsede asıl ilginç olan yönü bebeklerin doğumuna kadar annede hiçbir hamilelik belirtisinin bulunmaması gösterilebilir.

Milyarder bir işadamı olan Sir Reginald Hargreeves bu çocuklar doğduktan sonra yedisini evlat edinerek Umbrella Academy denen bir oluşumu kurar ve bu çocukların özel güçlerini gelişmesini sağlayarak birer kahraman olarak yetiştirir.

The Umbrella Academy dizisinin birinci sezonun ilk bölümleri ilk haftada yaklaşık 45 milyon kişi tarafından izlenince, oldukça büyük bir yankı uyandırmıştı.

Pek çok dizi gibi son günlerde dünyayı etkisine almış olan salgın sebebiyle erteleme kararı alınsada, çekimlerini erkenden tamamlayarak yeni  sezon bölümleri ile hayranları fazla bekletmeyecek gibi görünüyor.

Bu dizinin senaristleri arasında bulunan Steve Blackman ve Jeremy Slater’ın paylaşmış olduğu 2. sezon fragmanı ile perdeler açılmaya hazırlanıyor.

The Umbrella Academy3

Süper bir kahraman olarak yetiştirilmiş olan ve özel yeteneklere sahip 7 üvey kardeşin dünyayı kötülüklerden korumak ve olası felaketlere engel olmak için yeniden bir araya gelişini konu edinen macera dolu ve ünlü oyuncu kadrosu ile de dikkat çekiyor.

Dizide Tom Hopper, David Castañeda, Ellen Page, bert Sheehan,  Emmy Raver-Lampman, RoAidan Gallagher ve Justin H. Min gibi ünlü isimlerin kadrosunda yer aldığı bu güzel yapıma; ilaveten Ritu Arya, Marin Ireland ve Yusuf Gatewood gibi isimlerde katılmıştı.

The Umbrella Academy 2. sezon yeni bölümleri yapılan açıklamaya göre 31 Temmuz 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak ayrıca ilk sezonda olduğu gibi bu seferde yine 10 bölümden oluşacak olan bu yeni sezon ile macera kaldığı yerden hızla devam edecek.

Peki, sizi bu dizinin yeni sezonundan neler bekliyor?  Bunu merak etmeyeniniz yoktur her halde, ilk sezonu nasıl buldunuz, başarılı mıydı sizce? Bu serinin çizgi romanlarını takip ediyor musunuz? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Önerilen İçerik:

Samsung, Galaxy Note 20 Serisini 5 Ağustos’ta Tanıtacak!

Ayrıca kontrol et

Christopher Nolan'ın Yeni Filmi Tenet Ertelendi

Christopher Nolan’ın Yeni Filmi Tenet Ertelendi

Merakla vizyona çıkması beklenen Nolan Filmi Tenet ile ilgili alınan ikinci bir erteleme kararı ile …

Aslan-Çocuk

Aslan Çocuk (2019)- The Lion Kid

Vizyon tarihi: 6 Eylül 2019 Yönetmen: James Snider Tür Animasyon Ülke ABD Teknolojinin gelişmesiyle beraber son yıllarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir