Tesla Sahipleri GTA 5’i Doğrudan Arabalarında Oynayabilecek

Tesla Sahipleri GTA 5'i Doğrudan Arabalarında Oynayabilecek

Tesla araçları, şirketin düzenli olarak kullandığı “yükseltilebilirlik” ile bilinmektedir: hem yeni özellikler hem de eğlence yüklemelerine sahip bir araç olacak…

Yakın gelecekte bu araçlara böyle bir yeni özellik geleceği, Twitter sayfasında yapılan açıklamada GTA 5 – Elon Musk bu oyununun bir multimedya sisteminde oluşturulacağı yönündeydi.

Tesla başkanı Twitter’da Rockstar Games’in (GTA 5’in yayıncısı) bir karikatürünü yayınladı ve fotoğrafa yapılan yorumlarda GTA, oyunun yakında bir Tesla otomobilinde olacağını vurguladı.

tweet-musler

Ancak, birçok oyun sever ve kullanıcılar bu fikrin mümkün olabileceğinden pek emin değillerdi. Çünkü onlara göre, GTA 5 sadece bir arcade oyunu değil, daha fazla kaynak gerektiren bir oyun olduğudur.

Tesla’nın eğlence sisteminin donanımları gerçekten yeterli seviyede değilse, şirket özerk bir araba yönetim sisteminin bilgi işlem özelliklerinden yararlanabilir: Yapay zekanın hesaplanmasından sorumlu iki işlemcinin performansı, Xbox One X’in 12 TFLOPS performansına kıyasla 72 TFLOPS’a ulaşır.

Ayrıca kontrol et

Counter Strike

Counter Strike Yararlı Konsol Kodları

CS:GO sevenlerin bir hayli fazla olduğu günümüzde oyun severlerin gerçekten işlerine yarayacak olan faydalanabilecekleri konsol …

10.000’den Fazla Hileci PUBG Mobile üzerinden Banlandı

10 Binden Fazla Hileci PUBG Mobile üzerinden Banlandı

Pubg Corp. Firmasınca geliştirilen ve mobil platformlar üzerinde ücretsiz bir şekilde yayınlanan PUBG Mobile oyununda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir