Tesla Sahipleri GTA 5’i Doğrudan Arabalarında Oynayabilecek

Tesla Sahipleri GTA 5'i Doğrudan Arabalarında Oynayabilecek

Tesla araçları, şirketin düzenli olarak kullandığı “yükseltilebilirlik” ile bilinmektedir: hem yeni özellikler hem de eğlence yüklemelerine sahip bir araç olacak…

Yakın gelecekte bu araçlara böyle bir yeni özellik geleceği, Twitter sayfasında yapılan açıklamada GTA 5 – Elon Musk bu oyununun bir multimedya sisteminde oluşturulacağı yönündeydi.

Tesla başkanı Twitter’da Rockstar Games’in (GTA 5’in yayıncısı) bir karikatürünü yayınladı ve fotoğrafa yapılan yorumlarda GTA, oyunun yakında bir Tesla otomobilinde olacağını vurguladı.

tweet-musler

Ancak, birçok oyun sever ve kullanıcılar bu fikrin mümkün olabileceğinden pek emin değillerdi. Çünkü onlara göre, GTA 5 sadece bir arcade oyunu değil, daha fazla kaynak gerektiren bir oyun olduğudur.

Tesla’nın eğlence sisteminin donanımları gerçekten yeterli seviyede değilse, şirket özerk bir araba yönetim sisteminin bilgi işlem özelliklerinden yararlanabilir: Yapay zekanın hesaplanmasından sorumlu iki işlemcinin performansı, Xbox One X’in 12 TFLOPS performansına kıyasla 72 TFLOPS’a ulaşır.

Ayrıca kontrol et

Maestro Görevi

Overwatch Sigma’nın Maestro Görevi İle Karşımızda

Oyun severlere arada sırada yeni düzenledikleri etkinliklerle oyun oynamalarını sağlayarak kazanabilecekleri türde içerikler sunan Overwatch …

Astralis CS GO Dünya Sıralaması

Astralis, CS:GO Dünya Sıralamasında İlk 10’da Yer Alamadı.

Danimarka’nın en iyi takımları arasında yer alan Astralis, bu sefer CS:GO Dünya Sıralaması içerisinde en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir