Tennis World Tour 2 Oynanış Videosu İle Karşımızda!

Tennis World Tour 2 Oynanış Videosu İle Karşımızda!
Nacon tarafından yayımlanmış olan tenis serisinin ikinci oyunu olan Tennis World Tour 2 ile ilgili yayımlanan oynanış videosunda, oyundaki gelişimler oyunculara sunuldu.

Big Ant Studios tarafından geliştirilmekte olan bu oyunun önümüzdeki eylül ayı içerisinde bütün platformlarda piyasaya çıkacağı belirtildi.  Bu oynanış videosunda oyunun serinin önceki oyununa ek olarak oyuna eklenen geliştirmelerden bahsedildi.

Topa güzel bir vuruş vurmak için zamanlamanın önemini arttırmış olan bu geliştirici ekip, videosunda servis sisteminin de gelişmiş olduğundan bahsetti. Servis atarken hem sağa hem sola kaydırılabilen bir ayar sayesinde atılacak olan servisler tamamen düz bir şekilde atılmak yerine hafif sağa veya sola da kaydırılarak yapılabilecek

İlk Tennis World Tour oyunundan daha farklı bir oyun motoru ile geliştirilmiş olan bu oyunda bulunan oyuncu animasyonun sayısı neredeyse iki katına çıkarıldı. Bu sayede tenis oyunu çok daha doğal bir akışa kavuşturulmuş oldu.

Oyuna yeni eklenen seçeneklerden bir tanesi de ikili maç oynanabilmesi oldu. İkiye iki oyunların rahatlıkla oynanabileceği Tennis World Tour 2’de yeniden oyunu oynatma sistemi ile topun içeride mi dışarıda mı olduğu tartışmaları da artık son bulacak.

Oyun içerisinde hem kariyer modu hemde rekabetçi mod bulunacak, daha gerçekçi animasyonlar ve dinamik bir oynanışla vuruş hissi neredeyse dibine kadar hissedilecek. Tenis oyunun Steam sayfasını inceleyerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eklenmiş olan özellikleri paylaşan oynanış videosundan nasıl oynayacağınızı öğrenebilirsiniz. Tennis World Tour 2, Bu yılın Eylül ayında Switch, PC, PS ve Xbox platformlarında siz değerli oyuncularla buluşacak. Fiyat konusunda ise henüz bir bilgi paylaşımında bulunulmamıştır.

Ayrıca kontrol et

Maestro Görevi

Overwatch Sigma’nın Maestro Görevi İle Karşımızda

Oyun severlere arada sırada yeni düzenledikleri etkinliklerle oyun oynamalarını sağlayarak kazanabilecekleri türde içerikler sunan Overwatch …

Astralis CS GO Dünya Sıralaması

Astralis, CS:GO Dünya Sıralamasında İlk 10’da Yer Alamadı.

Danimarka’nın en iyi takımları arasında yer alan Astralis, bu sefer CS:GO Dünya Sıralaması içerisinde en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir