Surgeon Simulator 2 Fragmanı Yayınlandı

Surgeon Simulator 2 Fragmanı Yayınlandı

Oyun severlere absürt ve eğlenceli bir ameliyat deneyimi sağlayacak olan Surgeon Simulator 2 oyununun fragmanı yayınlandı…

İlk olarak yayınladığı  oyununda yakaladığı o başarının ardından kollarını oyunu daha da  geliştirmek için sıvayan başarılı geliştirici ekip, Surgeon Simulator 2 için de resmi  olarak bir tanıtım fragmanı yayınladı.

İlk olarak yayınlanan oyundaki fizik temelli eğlenceye, şimdilerde çok oyunculu bir mod da eklenmiş durumda,  artık bu oyunda eğlence katlanarak artacaktır.

Bu oyunda çok oyunculu mod, dört oyuncuya kadarda çıkabileceği gibi, oyundaki oyunculara koskoca bir tıbbi tesisin bütün imkanlarından yararlanma imkanı sunulacak.

Surgeon Simulator 2 ile yepyeni bir oyun modu ile ilgili yayınlanan bu fragman ile oyuncuların beklentilerinin şimdiden karşılandığını söyleyebiliriz. Merakla beklenen bu oyun çıkışını Epic Games Store için gerçekleştirecek.

Merak edenler farklı bir durum ile karşılaşılmaz ise bu oyunun fiyatının standart versiyon için 39-TL, deluxe versiyonu için ise 69- TL olacağıdır.

Bu yeni seri oyun ile birlikte Surgeon Simulator da ayrıca Bossa Labs adlı bir mod da bulunacak. Bu mod ile oyuncular diğer oyuncuların yarattıkları mekanları ve çevreyi deneyimleme imkanına kavuşacaklar.

Oyun severler tarafından merakla beklenen ve oyunculara farklı bir oyun deneyimi sunmayı amaçlayan bu mod hakkında ilerleyen  zamanlarda oyun geliştiricileri tarafından daha fazla detayın oyuncular ile paylaşacağı beklenilmektedir.

Dilerseniz Metal Slug Code: J iOS ve Android Platformları İçin Duyuruldu haberimizi de okuyabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

Counter Strike

Counter Strike Yararlı Konsol Kodları

CS:GO sevenlerin bir hayli fazla olduğu günümüzde oyun severlerin gerçekten işlerine yarayacak olan faydalanabilecekleri konsol …

10.000’den Fazla Hileci PUBG Mobile üzerinden Banlandı

10 Binden Fazla Hileci PUBG Mobile üzerinden Banlandı

Pubg Corp. Firmasınca geliştirilen ve mobil platformlar üzerinde ücretsiz bir şekilde yayınlanan PUBG Mobile oyununda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir