Stranger Things’in 4. Sezon Çekimleri Eylül’de Başlayacak

Stranger Things’in 4. Sezon Çekimleri Eylül’de BaşlayacakNetflix’in sevilerek izlenen dizilerinden bir tanesi olan  Stranger Things 4. Sezon ile ekranlara geri dönecek, Pandemi dolayısıyla ertelenen çekimler 17 Eylül’de başlayacak.

Bilindiği üzere Netflix de diğer birçok firma gibi koronavirüs salgını nedeniyle Kuzey Amerika bölgesindeki bütün projelerini durdurma kararı almıştı. Normalleşme sürecinin başlaması üzerine Stranger Things’in dördüncü sezonu çekimleri için de yeni bir tarih belirledi.

ABD’nin Georgia eyaletinde çekilmekte olan bu dizide  ve bir kasabada meydana gelmekte olan doğaüstü olayları genç karakterler aracılığıyla anlatan Stranger Things dizisinin yeni sezonu,

The Hollywood Reporter’ın yaptığı habere göre Netflix’in en sevilen dizisi Stranger Things’in ertelenen 4. sezon çekimleri 17 Eylül‘de başlayacak. Ayrıca önümüzdeki yılının ikinci yarısında izleyici ile buluşabilir.

Son günlerde bütün dünyayı etkisi altına almış olan  pandemi sürecinde, sinema ve dizi sektörünü de insanlar gibi ağır bir şekilde etkilendi. Sinema ve dizi çekim takvimlerini yeniden düzenlemek zorunda kalan birçok firmadan bazıları bu süreçte projelerin yapımını  tamamen durdururken, bazıları ise belli bir süre erteleme kararı aldı.

Stranger Things’in 4. Sezon Çekimleri Eylül’de Başlayacak-1

Geçenlerde Hopper’a hayat veren David Harbour, dizinin normal olarak 2021 yılının  ilk aylarında yayınlanmasını planlandığını lakin covid 19 virüsü dolayısıyla prodüksiyona ara vermek zorunda kaldıkları için bu yayın tarihin büyük bir ihtimalle erteleneceğini açıkladı.

Üçüncü Sezonda Neler Olmuştu?

Bütün sezonlarda  nostalji rüzgarlarları  estiren Stranger Things, üçüncü sezonunda, ana karakterleri bir kez daha Upside Down’dan gelmiş olan  canavarlarla karşı karşıya gelmişti; sezonun sonunda Hopper başına gelmiş olanların üzerine  Byers Ailesi, yanlarına Eleven’ı da alarak Hawkins’ten ayrılmaya karar vermişti.

Dustin, Mike, Lucas ise Hawkins’te kalmaya karar verdi. Oyuncuların Hawkins dışına çıkacak olması, farklı ve karanlık olan maceraların izleyiciler beklediğini gösteriyor.

Önerilen İçerik:

Ayrıca kontrol et

Christopher Nolan'ın Yeni Filmi Tenet Ertelendi

Christopher Nolan’ın Yeni Filmi Tenet Ertelendi

Merakla vizyona çıkması beklenen Nolan Filmi Tenet ile ilgili alınan ikinci bir erteleme kararı ile …

Aslan-Çocuk

Aslan Çocuk (2019)- The Lion Kid

Vizyon tarihi: 6 Eylül 2019 Yönetmen: James Snider Tür Animasyon Ülke ABD Teknolojinin gelişmesiyle beraber son yıllarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir