Steam Yaz İndirimleri Başladı

Steam Yaz İndirimleri Başladı

Her yıl olduğu gibi bu yılda büyük Steam Yaz İndirimleri başladı. İşte bu yaz indirimlerinde öne çıkan oyunlar hangisi detaylar için haberimizi okuyunuz.

Covid 19 vürisi dolayısıyla zamanımızın çoğunu evimizde geçiriyorken, 2020’yılının Steam yaz indirimleri oyun severler için tam olarak beklenilen bir şeydi.

İşte sizlerde Steam Yaz indirimleri 2020 etkinliğinde öne çıkanları ve indirimleri merak ediyormususnuz.

Steam yaz indirimlerinde en çok dikkat çeken iki özellik puan sistemi, yaklaşık 60 Liraya 10 lira indirim yapılması. Bu puan sistemi, bu senede yaz indirimleri ile başlayarak sene boyunca devam etmesi bekleniyor.

Gelelim bu Steam yaz indirimlerinde nelerin olduğuna, bu yıl öne çıkan indirimlerde diğerlerinden farklı olarak birçok serinin indirime girmiş olması ön plana çıkıyor.

Efsane haline gelmiş olan birçok oyunun serisi, yeni güncellemelerle oyunlarını yeni nesillere de tanıtma çabası içerisine girmiş durumda olduğundan, oyunların serileri toplu indirime sokmuş gibi görünüyorlar.

Steam indirimlerinde ortalama %50 ve daha üzerinde bir oranla indirime girmiş seriler arasında %70 indirim yapan Fallout, %89 indirimde olan Tomb Raider,  %70  gibi bir indirime sahip Dishonored var.

Bu indirimler içerisinde öne çıkanlardan bir taneside %80 varan büyük bir indirime girmiş olan Bioshock serisi. Eğer hala Bioshock’un o güzel oyunlarından birine sahip değilseniz şiddetle edinmenizi tavsiye ederiz.

Doların gün geçtikçe artması yüzünden sizlerde dolar mağduru olmak istemiyorsanız kaçırmamanız gereken diğer bir indirim ise Assassin’s Creed serisi oyunlarda.

Bu oyun serisi %80’lere varan indirime girmiş durumda,  Assassin’s Creed Odyssey’in bu indirimle bu oyunun fiyatı 88 liraya inmiş durumda.

Call of Duty serisi oyunlarda  %67’ye varan güzel indirimler bulunmaktadır, eğer bu serinin hardcore oyunun hayranları arasında bulunmuyorsanız aslında daha fazla bir indirim yapması da beklenebilir.

%80’lik bir indirimle eski oyuncuları memnun edecek olan tarzda sevilen Hitman serisinde ise ciddi oranda bir indirim bulunmaktadır. FPS sevenler oyuncuların bu old school oyununu da seveceklerini umuyoruz.  Bu serinin bazı oyunlarının 3-TL, 4-TL, ve 6-TL gibi fiyatlardan satın alınacağını biliyor muydunuz?

Başka bir güzel indirimde diğer seride oluyor  %70’e varan bir indirimde olan Max Payne oyunu. Askeri türdeki oyunları ve askeri simülasyonları oynamayı seven oyuncular ise Tom Clancy indirimlerinden gayet memnun kalabilir.

Civilization oyun serisinde de %77’lik bir indirimde, Epic Games’in Civilization kampanyası ile bu son oyunu almış olan oyuncular, serinin diğer oyunlarına göz atmak isterlerse güzel bir indirim bulunmaktadır, aynı şekilde kaçırılmaması gereken başka bir indirim ise %70’lik indirimde Doom oyun serisinde.

Doom Eternal‘ın çıkmasının beklendiği bu günlerde, aslında bu oyunu severek oynamak için serinin diğer oyunlarını da oynamak hoşunuza gidebilir.

Borderlands oyun serisi 3 %50’lik bir indirimle 150- TL gibi bir fiyat üzerinden işlem gördüğü için, büyük bir indirime girmiş harika seriler arasında yer almıştır, Borderlands bir sonraki dönemde uygulanacak olan indirimler beklenerek de alınabilir. Ancak yeni çıkacak olan oyuna hazırlık yapmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat da %87 gibi büyük bir indirime girmiş olan Resident Evil serisi olduğunu söyleyebiliriz.

İndirim yapanlar arasında JRPG, anime türü oyunları severlere ya da Japon yapımı oyun serilerinden hoşlananlar için de olduğunu söyleyebiliriz. Devil May Cry oyun serisi %75 gibi büyük bir indirimde.

Daha önce bu seriyi duymadıysanız ya da oyunlarını oynamadıysanız kesinlikle denemenizi de tavsiye ederiz.

Naruto oyun serisi %80’lik bir indirimde, %80 oranına sahip başka bir indirimde diğer bir anime oyunu ise Dragonball.

Bu kategorinin en güzel haberleri arasında, bir Japon efsanesi haline gelmiş olan Final Fantasy serisinde olduğunu söyleyebiliriz. Bu oyun şimdilik %50 gibi bir indirime girmiş olsa da, hiç yoktan iyidir diyebiliriz.

Ayrıca kontrol et

Maestro Görevi

Overwatch Sigma’nın Maestro Görevi İle Karşımızda

Oyun severlere arada sırada yeni düzenledikleri etkinliklerle oyun oynamalarını sağlayarak kazanabilecekleri türde içerikler sunan Overwatch …

Astralis CS GO Dünya Sıralaması

Astralis, CS:GO Dünya Sıralamasında İlk 10’da Yer Alamadı.

Danimarka’nın en iyi takımları arasında yer alan Astralis, bu sefer CS:GO Dünya Sıralaması içerisinde en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir