Serious Sam 4: Planet Badass İçin Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Serious Sam 4

Hırvatistan menşeili Croteam firması tarafından geliştirilmekte olan ve Ağustos ayı içerisinde öncelikle PC platformu için piyasaya çıkacak olan Serious Sam 4: Planet Badass için oyun oynanış fragmanı yayınlandı.

Kendisine has bir atmosferi olan Serious Sam’da zibilyon tane düşmanın birden saldırması ile oyun oynayan kişiye eğlenceli anlar yaşatmayı başaran güzel bir oyun olmuştur.  Tüm serileriyle oldukça tutulan bir oyun olmayı başarmış olan Serious Sam, 4 yine farklı ve gelişmiş bir halde karşımıza çıkıyor.

Motorbisiklet kullanarak dahi düşmanları öldürebileceğiniz bu yeni oyuna eklenen yeni bir özellik ile (Legion System)  oyun oynadığınız bilgisayar donanımının izin vermesi halinde aynı anda yüz binlerce düşmanı dahi görebileceğiz.

Onlarla birlikte Serious Sam 4: Planet Badass,  ilk olarak Ağustos ayı içerişinde PC kullanıcıları için sunulacak olup, oyun ilk ön sipariş sürecine girdiği vakit 61 TL’lik bir fiyat ile satılırken, şimdilerde 76- TL gibi bir fiyat ile Steam sayfasında yerini almış durumdadır.

Serious Sam 4 evreni ve geçmişi hakkında ne düşünüyorsunuz? Ya da daha önce hiç Serious Sam oyununu oynamış olan kaç kişi var? Eğer sizlerde daha önce bu oyunun herhangi bir serisinden birini oynamamışsanız, uygun fiyatlı olan bu oyunu kesinlikle denemeniz gerekenler arasında olması gerektiğini düşünüyoruz.

Bu oyun hakkında görüş ve önerilerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

Maestro Görevi

Overwatch Sigma’nın Maestro Görevi İle Karşımızda

Oyun severlere arada sırada yeni düzenledikleri etkinliklerle oyun oynamalarını sağlayarak kazanabilecekleri türde içerikler sunan Overwatch …

Astralis CS GO Dünya Sıralaması

Astralis, CS:GO Dünya Sıralamasında İlk 10’da Yer Alamadı.

Danimarka’nın en iyi takımları arasında yer alan Astralis, bu sefer CS:GO Dünya Sıralaması içerisinde en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir