Samsung Galaxy Note 20 Ultra’nın Resmi Görüntüleri İlk Kez Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note 20 Ultra'nın Resmi Görüntüleri İlk Kez Ortaya Çıktı

Güney Kore Merkezli Teknoloji devi Samsung’un en yeni amiral gemisi Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung’un resmi Rusya sayfasında gösterildi. Yeni akıllı telefon’un göz alıcı bir yapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Bronz Galaxy Note 20 Ultra

Samsung Galaxy Note 20 Ultra'nın-1

Görüntülere yakından baktığımızda, telefonda veyahut S – kaleminde hiçbir marka görünmüyor. İşte işin ilginç noktası da burada başlıyor.

Samsung’un Rusya sayfasına girdiğinizde, sayfanın alt kısmına baktığınızda, bu görüntüler hala sitede, ancak üzerinde ‘Galaxy Note 10’ olduğu belirtilmiş olsada,  görüntülerin Galaxy Note20 Ultra ait olacağı yönünde fikirler de bulunmaktadır. Bu nedenle yeni telefonu bekleyenlerin kafası biraz karışmış durumda.

Samsung’un önümüzdeki ay UNPACKED’de duyurulması beklenen Galaxy Note 20 Ultra, fotoğraflarda oldukça havalı görünüyor. Telefonun ön paneli üzerinde görünmese dahi, arka kısmında büyük bir kamera modülü olduğunu görülmektedir.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra'nın2Samsung Note serisinin o belirgin hatlarını koruyan firma, S-Pen’i telefona güzel bir şekilde uyan bir renk seçerek, adeta telefonun şıklığını da artırmış durumdalar. Son olarak, telefonun renk seçeneklerine bakınca renklerin klasikten farklı bir renge geçmesi, kullanıcıların farklı renk seçeneklerine sahip olabileceğini göstermektedir.

Telefon tasarımının en net görsellerini bir kenara bırakmak lazım henüz resmi olmasa da, Galaxy Note 20 Ultra olduğu iddia edilen telefona baktığımızda, telefonun 3.1 GHz hızında bir Qualcomm Snapdragon 865 kullanacağı söyleniyor. 16 GB RAM ve 256 GB UFS 3.1 bellek ile, telefonun 45 W hızlı şarjlı 4500 mAh pil olması bekleniyor.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra'nın-4

Ayrıca kontrol et

APU Sistem Nedir

APU Sistem Nedir? APU İşlemci Avantajları

Teknoloji çağının bizlere sunmuş olduğu gelişmelerden bir tanesi olan Apu nedir ve Apu sistemi nedir …

Dahili Ekran Kartı Nedir

Dahili Ekran Kartı Nedir?

Dahili Ekran Kartı nedir? İşlemcilerin son zamanlarda o güçlü ilerleyişiyle birlikte oyunların ve grafik programlarının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir