Samsung, Galaxy Note 20 Serisini 5 Ağustos’ta Tanıtacak!

Samsung, Galaxy Note 20 Serisini 5 Ağustos’ta Tanıtacak!

Ünlü Güney Koreli teknoloji devi Samsung şirketinin üretmiş olduğu, yeni Galaxy Note 20 serisi telefonu olan Fold 2 ve Galaxy Watch3 isimli cihazlarını UNPACKED etkinliğinde duyuracağı belirtildi.

5 Ağustos 2020 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanan Unpacked organizasyonu, bu sene çevrimiçi olarak yayınlanacağı belirtildi.

Her sene düzenli olacak bir şekilde UNPACKED etkinlikleri düzenleyen Samsung şirketinin, bu sene düzenleyeceği Samsung UNPACKED 2020 organizasyonunu, covid 19 virüsü dolayısıyla çevrimiçi olarak hazırlayacağı öğrenildi.

Oldukça nitelikli bir şekilde düzenlenen bu organizasyon, teknoloji meraklılarını yayın başına toplayacak Samsung firması, bu etkinlik aracılığıyla başlıca üç yeni modelini teknoloji severlere tanıtacak.

Özellikle UNPACKED’ın düzenleyeceği bu yılki buluşmasında merakla beklenen cihazlardan bir tanesinin Samsung Galaxy Note 20 serisi olduğunu da görüyoruz. Bu seri toplamda üç farklı çeşit cihazdan oluşacak; bu cihazlar Galaxy Note 20, Galaxy Note 20 + ve Galaxy Note 20 Ultra olarak sınıflandırılacak.

Büyük bir olasılıkla dijital kalem ile birlikte piyasaya sürülecek olan bu cihazlar; Samsung firmasının en gelişmiş kamera lenslerinden yararlanarak adeta performans canavarı bir donanım ile raflarda yerini alacak.

Bu etkinliğin diğer bir önemli faktörü de Samsung marka katlanabilir akıllı telefon cihazlarını kendi portföyüne yeni ekleyeceği Samsung Galaxy Fold 2 cihazı olacaktır.

Piyasaya sürülen Klasik olan Galaxy Fold sürümü ile yeteri kadar ilgi görmeyen şirket; bu sefer Galaxy Fold 2 telefonunda teknik özelliklerini daha güçlü bir hale getirerek diğerine oranla büyük bir ihtimal ile daha sağlam bir telefon ile piyasaya girecek.

Son olarak düzenlenecek bu etkinlikte ilk defa gün yüzüne çıkacak olan Samsung firmasının Galaxy Watch3 modeli akıllı saat ile pörtfüyüne başka bir soluk kazandıracaktır.

Kuvvetle muhtemeldir ki UNPACKED etkinliği içerisinde bu cihazlardan çok daha fazlasının seyircilere sunulacağı,  Samsung UNPACKED 2020 etkinliği çevrimiçi olarak 5 Ağustos 2020 tarihinde dijital mecralarda canlı olarak yayınlanacaktır.

Ayrıca kontrol et

APU Sistem Nedir

APU Sistem Nedir? APU İşlemci Avantajları

Teknoloji çağının bizlere sunmuş olduğu gelişmelerden bir tanesi olan Apu nedir ve Apu sistemi nedir …

Dahili Ekran Kartı Nedir

Dahili Ekran Kartı Nedir?

Dahili Ekran Kartı nedir? İşlemcilerin son zamanlarda o güçlü ilerleyişiyle birlikte oyunların ve grafik programlarının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir