Raze ve Sage 1.04 Yamasıyla Zayıflayacak mı?

Raze ve Sage, 1.04 Yamasıyla Zayıflayacak mı

Riot Games yetkililerinden biri olan Morello, gerçekleştirmiş olduğu Twitch yayınında 1.04 yamasıyla beraber yaşanacak değişiklikler hakkında yeni bilgi verdi.

Valorant oyununda takımınızın destek oyuncusunun iyi olması durumunda rahatlıkla bir galibiyet elde edebiliyorsunuz.

Özellikle şu sıralar her oyunun vazgeçilmez ikili karakteri olan Raze ve Sage’e hakim oyuncular takımınız içerisinde bulunuyorsa sizin için galibiyet kaçınılmaz diyebiliriz.

Her iki ajanın da oyuna bu kadar iyi bir şekilde hükmetmesini istemeyen Riot Games ekibi, yayınlamayı düşündüğü 1.04 yamasıyla beraber iki ajanı da zayıflatmayı planlıyor.

Raze’nin ultisine dengeleme gelmesi bekleniyor!

15 Temmuz tarihinde gerçekleştirmiş olduğu Twitch yayınında konuşan Riot Games yetkilisi Morello, Raze’in  o nefes Kesen (X) harika yeteneğinin biraz dengelenmesi gerekliliği hakkında düşündüklerini dile getirdi. Ayrıca asıl sorunun sadece ulti yeteneğinden kaynaklandığını belirten Morello, amaçlarının Raze’in kazanma oranını biraz aşağıya çekmek olduğunu söyledi.

Morello’nun yaptığı açıklamanın tamamına bakacak olursak Raze’in hareket yetenekleri tamamen yok edilmek istenmediği gibi ulti gücünün de tamamen ortadan kaldırılması durumu da söz konusu olmamaktadır. Yalnızca oyunun gidişatı noktasında önemli derecede etki eden Raze ultisinin birazcık zayıflatılacağı anlaşılıyor.

Sage’e için de bir kez daha zayıflatma yolda!

Valorant’ın en kilit ajanı olduğu belirtilen Sage’e için bir kez daha zayıflatma gelmektedir. Konuyla alakalı olarak çok ilginç bir açıklamada bulunan Morello, Sage’in şimdilik kontrolden çıktığını söyledi. Ayrıca onun kontrolden çıkmasına sebep olan durumun iyileştirme yeteneğinin olmadığını da dile getirdi.

Sage gibi çok güçlü bir ajanın Valorant için “zararlı” duruma gelebileceğini açıklayan Morello, ajanı aşırı derece zayıflattıklarını düşünürlerse çeşitli güçlendirmelerle durumu dengeleyebileceklerini söyledi. Tüm bunların yanı sıra oyunda yaratıcı nitelikteki değişiklikler yapmayı planladıklarını söyleyen Riot Games yetkilisi, problemin düşündüklerinden çok daha fazla olduğunu da belirtti.

Daha öncelerde oyundaki duvar yeteneğinin de zayıflatıldığı ve Morello’nun yapmış olduğu açıklamalar da göz önünde bulundurulunca Sage’in ultisine veya Q yeteneğine de zayıflatma gelme ihtimali bulunmaktadır. Hatta konu hakkında yorumda bulunacak olursak Sage’in ulti puanın 8 veyahut 9’a yükseltilmesini bekliyoruz.

1.04 yaması ne zaman geliyor?

Oyunun gidişatını etkilemesi beklenilen Valorant 1.04 yama notları, 21 Temmuz Salı günü paylaşılacağı açıklanmıştır. Yeni yama ile ilgili herhangi bir bilginin elde edilmesi halinde sizleri bilgilendireceğiz.

Önerilen İçerik:

Ayrıca kontrol et

Astralis CS GO Dünya Sıralaması

Astralis, CS:GO Dünya Sıralamasında İlk 10’da Yer Alamadı.

Danimarka’nın en iyi takımları arasında yer alan Astralis, bu sefer CS:GO Dünya Sıralaması içerisinde en …

PUBG Sanhok Haritası Yeniliklerle Geliyor.

PUBG Sanhok Haritası Yeniliklerle Geliyor.

Çok yakında çıkması beklenilen 8. sezon ile birlikte PUBG Sanhok oyunu haritasında pek çok değişiklik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir