PUBG Sanhok Haritası Yeniliklerle Geliyor.

PUBG Sanhok Haritası Yeniliklerle Geliyor.

Çok yakında çıkması beklenilen 8. sezon ile birlikte PUBG Sanhok oyunu haritasında pek çok değişiklik ile karşımıza çıkacaktır. Detaylar için haberimizi okumaya devam edin.

Battle royale türünün en popüler oyunlarından bir tanesi olan PUBG,  adeta rekor üstüne rekor kırmaya başlayarak yaklaşık olarak 70 milyonluk bir oyuncu sayısına ulaşmayı başardı.

Bu büyük başarısını oyuncuları ile beraber kutlamayı hedefleyen PUBG oyunu, bu seferde yepyeni bir Sanhok ile karşımıza çıkacak olan 8.1 güncellemesi aracılığıyla oyuna ilave edilecek olan değişikliklerle kullanıcıları normalde alıştıkları Sanhok‘tan çok daha farklı bir oyun alanının beklediğini söyleyebiliriz. Bahsetmiş olduğumuz değişiklikler 8. sezon ile oyuna ilave edilecek.

PUBG Sanhok Haritası Yeniliklerle Geliyor1.

Oyunun yeni sezonunun yayınlama tarihi PC platformlarında 22 Temmuz, PlayStation 4, Xbox One ve Stadia için ise 30 Temmuz olarak planlanmış durumda.

Haritada bulunan neredeyse tüm ayrıntıların tekrardan gözden geçirildiğini söyleyen geliştiriciler oyunun kullanıcılarına daha önce hiç tatmadıkları bir deneyim sağlamak istediklerini de ifade etmişlerdir.

Oyunun içerisinde bulunan Taş Ocağı, Harabeler, Khao ve Pai Nan gibi popüler olan konumların yenilenmesinin yanında turistik bir kasaba olan Airfield, Getaway ve Bootcamp gibi yeni alanlar da oyuncuları bekliyor olacak.

Tüm bu bahsettiklerimizin yanı sıra Ganimet Kamyonu da PUBG severlerin karşısına Sanhok yolları üzerinde çıkmaya hazır. Hasarı artıkça yepyeni ganimetler alacak olan oyuncular bu kamyonu yok ettiklerinde ise oyunculara daha güçlü techizat ve silahlar kazandıracak. Ama bu kamyonu yok edebilmenin oldukça zor bir şey olduğunu belirtmekte isteriz.

Yine de Kamyonu yok etme uğraşı, oyuncuya tamamen kişiselleştirilmiş olan silahlar olarak geri dönecek.

Herkesin merakla beklediği PUBG yenilenmiş olan Sanhok haritası dışında ne tür başka sürprizler ile karşımıza çıkacak? Bekleyip göreceğiz.

Ayrıca bu içerikte ilginizi çekebilir.

Ayrıca kontrol et

Maestro Görevi

Overwatch Sigma’nın Maestro Görevi İle Karşımızda

Oyun severlere arada sırada yeni düzenledikleri etkinliklerle oyun oynamalarını sağlayarak kazanabilecekleri türde içerikler sunan Overwatch …

Astralis CS GO Dünya Sıralaması

Astralis, CS:GO Dünya Sıralamasında İlk 10’da Yer Alamadı.

Danimarka’nın en iyi takımları arasında yer alan Astralis, bu sefer CS:GO Dünya Sıralaması içerisinde en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir