PUBG Mobile’ın 14. Sezonunun Fragmanı Youtube’da Yayınlandı

PUBG Mobile'ın 14. Sezonunun Resmi Fragmanı Youtube'da Yayınlandı

PUBG Mobile’ın merakla beklenen yeni sezonu için bugün YouTube kanalı üzerinden paylaşıldı. 12 Temmuz’da sona erecek Sezon 13’ün ardından gelmesi merakla beklenen Sezon 14’te Mad Max vari benzeri savaşlarla karşılaşacağını gösteriyor.

PUBG Mobile’ın oyuncular tarafından merakla beklenen 14. sezonu için önemli olan bir rapor ortaya çıktı. Kısa zaman içerisinde çıkması beklenen yeni sezon ile ilgili,  pek çok bilginin yer aldığı raporda bir de kısa video bulunuyordu.

YouTuber tarafından yayımlanan videonun PUBG Mobile’ın 14 için hazırlanan bir fragman olduğu düşünülmektedir.

BAY. GHOST GAMING YouTube kanalı üzerinde yayınlanan video ile birlikte, YouTuber yeni sezonun adının  “Spark the Fame”  olduğu yönünde duyuru yayımlandı. Video, 14. sezon için birçok yeni aracın yanı sıra oyuncular için yeni ve güzel kıyafetler de içeriyor.

Sunulan videoya ilave olarak, Mad Max’te görmüş olduğumuz araçlara benzer olan araçlar da görüyoruz. Ayrıca bu haritanın bazı yerlerini 1 dakikadan daha kısa olan o videoda görme şansımızda bulunmaktadır. Bunlar arasında yanardağlar ve karlı dağlar bulunmaktadır.

YouTuber, yayımladığı videodaki içeriğe ilave olarak, M24 keskin nişancı tüfeği için yeni bir kaplama ve M416 için yeni bir kaplama olacağını söyledi.

PUBG Mobile’ın yeni sezonu hakkında bilinenler oldukça sınırlı. Halen devam etmekte olan 13. sezon, 12 Temmuz’da sona erecek ve ardından yeni bir sezon sunulacak.

Ayrıca kontrol et

Maestro Görevi

Overwatch Sigma’nın Maestro Görevi İle Karşımızda

Oyun severlere arada sırada yeni düzenledikleri etkinliklerle oyun oynamalarını sağlayarak kazanabilecekleri türde içerikler sunan Overwatch …

Astralis CS GO Dünya Sıralaması

Astralis, CS:GO Dünya Sıralamasında İlk 10’da Yer Alamadı.

Danimarka’nın en iyi takımları arasında yer alan Astralis, bu sefer CS:GO Dünya Sıralaması içerisinde en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir