Project Cars 3 Çıkış Tarihi Duyuruldu

Project Cars 3 Çıkış Tarihi Duyuruldu

Geçen haftalar içinde Bandai Namco tarafından yapılan açıklamada çıkacağı müjdelenen Project Cars 3’ün nihayet çıkış tarihi bugün belli oldu. Detaylar haberimizin devamında…

Dünya genelinde oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olan Project Cars’ın Yayıncı firma Bandai’nin Twitter hesabından yaptığı açıklamada bu yeni oyununun resmi olarak 28 Ağustos 2020 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacağı bildirildi.

Project CARS serisindeki oyunların,  oyun severler tarafından büyük bir ilgiyle takip edildiği ve dünya genelinde büyük bir takipçiye sahip olduğu bilindiğinden firmanın yaptığı paylaşıma gelen yorumlar da olumlu oldu.

Bu serinin bundan önce yayınlanan oyunu 2017 yılında piyasaya sürülmüş olan pek çok kişi tarafından sevilerek oynanmıştı.

Yayımcı firma Project CARS 3 projesinin oyun severler için yepyeni ve heyecanlı bir konuyla geldiğini, oyunu oynayanları, yarışların o canlı ve eğlenceli dünyasına çekecek bir şekilde geliştirildiği konusunu da yayımladığı yazıda aktardı.

Bu oyunun yeni geliştirilen özellikleri de yazıda belirtilen hususlar arasında yerini aldı. Buna göre bu serinin yeni çıkacak oyunu olan Project CARS 3, oyun severlere yaklaşık olarak 200’den daha çok seçkin ve güzel yarış otomobili seçeneği sunulacak.

Ayrıca oyunda 140’tan fazla rota üzerinde yarış yapma imkânı sunacak,  bu yarışların gerçekçiliğinden ödün vermemek adına birde oyunda dört mevsimde farklı hava seçeneklerinde yarış imkanına sahip olunacak ve oyuncular tercih ettiği araçları oyun içi krediler ile satın alabilecek.

Oyunda bulunan araçların yol tutuşu ve beygir gücü, gerçekçi performans parçalarla artırılabilecek.

Tüm söylenenler geliştirilmiş olan yapay zekâ aracılığıyla gerçekleştirilip, birde oyunun bilgisayar versiyonu için ayrıca VR desteği oyun severlerin kullanımına sunulacaktır.

Haberimizi duyan  oyun hayranlarının 28 Ağustos tarihini sabırsızlıkla beklediklerini şimdiden tahmin edebiliyoruz.

Ayrıca kontrol et

Maestro Görevi

Overwatch Sigma’nın Maestro Görevi İle Karşımızda

Oyun severlere arada sırada yeni düzenledikleri etkinliklerle oyun oynamalarını sağlayarak kazanabilecekleri türde içerikler sunan Overwatch …

Astralis CS GO Dünya Sıralaması

Astralis, CS:GO Dünya Sıralamasında İlk 10’da Yer Alamadı.

Danimarka’nın en iyi takımları arasında yer alan Astralis, bu sefer CS:GO Dünya Sıralaması içerisinde en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir