PlayStation Plus, GTA Online’da Oyun İçi Para Dağıtıyor!

PlayStation Plus GTA Online’da Oyun İçi Para Dağıtıyor!

Aldığımız habere göre PlayStation Plus platformu, PS’den GTA Online oyununu oynayan bütün oyuncularına her ay düzenli olacvak bir şekilde oyun parası dağıtacağını açıkladı. Yaklaşık olarak bir yıl boyunca kullanıcılara her ay 1.000.000 dolar kadar GTA parası hediye olarak dağıtılacak. Hadi şu konuyla ilgili haberi beraber daha detaylı inceleyelim…

Grand Theft Auto seven oyunculara müjde! PlayStation şirketi, dün itibariyle resmi Twitter sayfası üzerinden yapmış olduğu bir paylaşımda: GTA Online oyunu oyuncuları için çok güzel bir haber paylaştı.

PlayStation Plusta aboneliği bulunan bütün PlayStation 4 oyuncularına GTA Online üzerinde uzun bir süre devam edeceği gibi her ay düzenli bir şekilde gerçekleşecek olan bir oyun içi para desteği açıklandı.

Başka bir güzel tarafıda hemen bu aydan başlamak suretiyle bir yıl gibi bir süre boyunca PS Plus, dünyanın hangi bölgesinde olursa olsun GTA Online oyunu oynamak isteyen veyahut halihazırda oynamakta olan kullanıcılara 1.000.000 dolar oyun içi para takviyesinde bulunacaktır.

Kullanıcılar her ay oyuna girerek GTA Online sistemine giriş yaparak Maze Bank kısmından kendilerine ayrılmış olan o parayı çekmeye hak kazanacaklardır.

tweet-gta-oyun-parası

GTA Online üzerinden ücretsiz bir şekilde para kazanma durumu, sadece Temmuz ayı ile kısıtlı olmayacak. Oyun severler bu oyuna girdikleri zaman diğer aylarda da aynı haktan yararlanabileceklerdir.

PlayStation Plus’ın başlatmış olduğu bu harika teklif, PlayStation 5 oyun konsolunda yerini alacağı zamana yani Grand Theft Auto Online oyunu başlayana kadar devam edeceğini söyleyebiliriz.  Yani önümüzde epeyce bir vakit olduğu söylenebilir.

GTA Online Para Takviyesi İçin PS Plus Aboneliği Şart Mı?

Sony PlayStation firmasınca başlatılmış olan bu ücretsiz kampanya, yazımızdan da anlaşılacağı üzere yalnızca PlayStation 4 kullanıcıları için geçerli olacağıdır.  Dolayısıyla PlayStation üzerinden Grand Theft Auto Online oyununu oynamak için,  PlayStation Plus aboneliği zorunlu tutulmuştur. Yani anlayacağınız, PS Plus aboneliği olmayan birinin GTA Online’a bağlanması neredeyse imkansızdır.

PlayStation Plus GTA Online’da Oyun İçi Para Dağıtıyor-2GTA 5, PlayStation 5’e Ne Zaman Gelecek?

Los Santos’ta hayatta kalmak için mücadele eden üç azılı suçlunun eşsiz macerasını bizlere aktaran Grand Theft Auto V oyunu, PlayStation 4’te neredeyse milyonlarca kopyaya vararak,  dünyadaki oyunlar arasında hızla kendini belli etmeye başlamıştı.

Neredeyse kendi alanında lider bir durumda bulunan GTA V, PlayStation firması tarafından açıklanan resmi açıklamalar dahilinde 2021 yılının ikinci kısmında resmen PlayStation 5 için piyasaya çıkacaktır. Ayrıca PS5’te GTA Online için ücretsiz ve bağımsız bir sürümde yayınlanacak.

Ayrıca kontrol et

Maestro Görevi

Overwatch Sigma’nın Maestro Görevi İle Karşımızda

Oyun severlere arada sırada yeni düzenledikleri etkinliklerle oyun oynamalarını sağlayarak kazanabilecekleri türde içerikler sunan Overwatch …

Astralis CS GO Dünya Sıralaması

Astralis, CS:GO Dünya Sıralamasında İlk 10’da Yer Alamadı.

Danimarka’nın en iyi takımları arasında yer alan Astralis, bu sefer CS:GO Dünya Sıralaması içerisinde en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir