Overwatch Sigma’nın Maestro Görevi İle Karşımızda

Maestro Görevi

Oyun severlere arada sırada yeni düzenledikleri etkinliklerle oyun oynamalarını sağlayarak kazanabilecekleri türde içerikler sunan Overwatch Sigma’nın Maestro Görevi ile tekrar karşımızda.

Sigma’nın Maestro Görevinin iki hafta süreceği ve 27 Temmuz’da son bulacağı edinilen bilgiler arasında, bu Etkinlik içerisinde yer alan oyunculara quic kplay, arcade veya ranked modları olarak tıpkı diğer düzenlene etkinliklerde olduğu gibi üç maçın kazanılması halinde özel bir oyuncu simgesinin verileceği, altı maç kazanılırsa efsanevi bir Sigma ifadesinin verileceği, dokuz maç kazanırsa da kendisine Maestro Sigma görünümünün kilidini açılacağını söyleyebiliriz.

Sigma’nın Maestro Görevi

Maestro Sigma kostümü ile birlikte etkinlik içerisinde kazanabileceğimiz eşyalar, Blizzard’ın youtube üzerinde paylaştığı videoda görülmektedir.

Etkinlik katılan ve oyunu oynayan yayıncıları izleyerek de yeni spreyler kazanma imkanına sahip olabileceksiniz. Oyunu iki saat izlediğiniz vakit bir, üstüne iki saat daha izleyince iki, onun üstüne iki saat daha izleyince de üç sprey kazanma imkanına sahip oluyoruz, yani anlaşılan altı saat yayın izlerseniz toplamda dokuz adet sprey kazanmış oluyorsunuz. Bu spreylerin nasıl olduğunu merak ediyorsanız Blizzard’ın paylaştığı videoya bakabilirsiniz.

Etkinlik bittikten sonra Maestro Sigma kostümünü bir daha elde etme imkanınız olmayacak, bu sebeple sizlerde özellikle Sigma oyuncusuysanız elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Daha önceleri yapılan etkinlik Anniversary etkinliği olmuştu. Anniversary Etkinliği kapsamında katılım sağlayan oyunculara birçok karakter için yeni tür kostümler sunulmuştu. Bu kostümler içerisinde Kırmızı Başlıklı Kız konseptli olan Little Red Ashe, Masquerade Reaper, Dragoon Mercy ve Submarine Wrecking Ball gibi güzel kostümler bulunuyordu.

Ayrıca kontrol et

Astralis CS GO Dünya Sıralaması

Astralis, CS:GO Dünya Sıralamasında İlk 10’da Yer Alamadı.

Danimarka’nın en iyi takımları arasında yer alan Astralis, bu sefer CS:GO Dünya Sıralaması içerisinde en …

PUBG Sanhok Haritası Yeniliklerle Geliyor.

PUBG Sanhok Haritası Yeniliklerle Geliyor.

Çok yakında çıkması beklenilen 8. sezon ile birlikte PUBG Sanhok oyunu haritasında pek çok değişiklik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir