Masal İsimleri

blog-4
Masal İsimleri platformumuzda çeşitli kategorilerin bulunduğu gibi özellikle çocuklar için kaliteli masalların yer aldığı web sitemizdir. Masal Oku sitemizi oluşturma aşamasında önemli bazı hususların üzerinde durduk ki bunlardan bir taneside çocukların rahatlıkla okuyabileceği dünya masallarından tutunda ülkemizde en çok bilinen masallara kadar birçok paylaşımın bulunmasıydı. O yüzden siteye eklemiş olduğumuz tanıdık masallardan biri de Keloğlan masallarıydı.
blog-1
Hikaye başlığı ile beraber birçok paylaşıma yer verilerek çeşitliliği sağlamayı hedeflediğimiz için  web sitemize uğrayan kişiler gibi çocuklarınızın da okuyabileceği çeşitli nitelikteki masallar bulunmaktadır, Prenses masalları ve Çocuk Hikayeleri gibi bazı başlıkları inceleme imkanınız bulunacağı bölümlerden  yalnızca iki tanesi. Diğerler bölümler ile günlük olarak neler paylaştığımızı görmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Dışarıdan bakıldığında düzenli bir görünüm sergilemesini istediğimiz internet sitemizin ana sayfasında verimlilik düşüncesi ekseninde şekillendirdiğimizi söyleyebiliriz. Üst kısımda bir şerit halinde konumlanan ana başlıkların dışında sayfanın diğer bölümleri içerisinde paylaşılan masallara yer vererek sitemizi ziyaret eden okurlara kolaylık sağlamak istedik. Masal Okuma platformumuza uğradığınızda kategorilerin üst kısımdan rahatça içeriklere ulaşarak eski ve yeni paylaşımlarımızı inceleyebilirsiniz, bizim için önemli olan sitemizin işlevsel ve aynı zamanda faydalı ve bol içerikli bir yapıda olmasıdır ki belirlemiş olduğumuz kategorilere eklediğimiz yazılara kadar her aşamada özenle çalışarak gerekli çalışmayı sürdürüyoruz. Sizin sevdiğiniz aktivitelerden biri Okumaksa eğer, güzel hikayelerle  dolu olduğu gibi muhtelif  bölümlerinde yer edindiği internet  sitemize gelerek gezebilir, ilginizi çeken içerikleri okuyabilir, son olarak paylaşmış olduğumuz gönderilere göz gezdirebilirsiniz. günümüz şartlarında İnternete erişimin daha kolay bir hale gelmesi üzerine araştırmalarımızı online olarak yapma fırsatı doğmuştur, yazı okuma, araştırma gibi farklı işlemler hızlı ve kolay bir şekilde yapılmaktadır. Dolayısıyla fonksiyonel bir yapıda çocuklar için hazırlanmış olan ve içerisindeki birçok kategori ile yüzlerce masalın yer alacağı bir web sitesi kurma fikriyle harekete geçerek Masal Okuma platformunu dizayn ettik. Eğlenceli fıkralar okuyarak güzel bir vakit geçirmek isteyenlerdenseniz dilediğiniz vakit internet sitemizi ziyaret edebilir, yeni ve eski yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Bizim asıl hedefimiz sitenin her daim belli bir çizgisinin bulunması ve aynı zamanda güncelliğini korumasıydı. Masal İsimleri konulu yazımızı beğendiğinizi umarız.

Ayrıca kontrol et

blog-6

İkinci Sınıf Hikaye Kitapları Oku

İkinci Sınıf Hikaye Kitapları Oku portalı içerisinde birden fazla kategori olmakla birlikte birçok içeriğin paylaşımı …

blog-4

Uykudan Önce Masallar

Uykudan Önce Masallar platformunu oluştururken siz değerli okurlara hem çok güzel bir platform sunabilmek amacıyla çalıştık. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir