LOL FPS Gösterme | Ping Gösterme

 LOL FPS Gösterme | Ping Gösterme

Genelde oynadığımız oyunların hem FPS değerlerini hem de ping değerlerini görmek isteriz.

League of Legends oyununa giriş yaptığınızda hem FPS hem de ping değerleri göremiyor olabilir veyahut oyun içerisindeyken yanlışlıkla kapatmış olabilirsiniz.

LOL FPS değerlerini çok kolay bir şekilde açabilirsiniz, bu yazımızla LOL FPS gösterme ve ping gösterme ayarının nasıl yapıldığından bahsedeceğiz.

LOL FPS Gösterme ve Ping Gösterme

Oyunun içerisindeyken bu değerleri görmek aslında çok kolay olan bir şey, diğer oyunların içerisindeyken de FPS gösterme olayı ayarların içerisine girerek yapılabilir. Özellikle Steam oyunu içerisinde FPS açmak için Steam ayarlarına girerek ayarlamanız gerekiyor.

Bazı oyunlarda ise bu olay çok kolay özelliklede League of Legends oyununda sadece iki tuşa aynı anda basmanız yeterli olacaktır.  Bu kadar kolay, bu sayede sağ üst kısımda FPS ve ping değerleri gözükecektir.

Bu iki Tuş “CTRL + F

CTRL tuşuna basılı tuttuktan sonra “F” tuşuna basarsanız kapalı olan bu değerlerin açıldığını, açık olan değerlerin ise kapandığını göreceksiniz.

Benzer yazılarımız arasında FPS Nedir? Online Oyunlarda Performans Nasıl Arttırılır yazımıza da göz atabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

KDA Nedir

KDA Nedir? KDA Ne Demek?

KDA, ülkemizde LoL oyunu başta olmak üzere birçok skorlu oyunda karşılaştığımız bir terim olmasına rağmen …

CS:GO Başlatma Seçenekleri

CS:GO Başlatma Seçenekleri

CS:GO oyunu oynayanlar arasında sorunlar yaşayan ve çeşitli değişiklikler yapmak isteyen arkadaşlar için hazırlamış olduğumuz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir