League of Legends 10.14 Yama Notları Yayımlandı!

League-of-Legends-10.14-YamaŞu an dünyada bulunan en popüler MOBA oyunlarından bir tanesi olan League of Legends oyunu için 10.14 yaması yayınlandı.

Bu yama ile ilgili notları ise Riot Games oyuncularının ulaşabilmesi için League of Legends resmi web sitesi üzerinde yayınlandı.

League of Legends 10.14 yama notları içerisinde bulunan ve şampiyonları ilgilendiren asıl kısım ise şöyle:

Alistar: “Q’nun bekleme süresinde azalma”

Ezrael: “ E’nin bekleme süresinde artma oldu.”

Karthus: “ Taban, can ve hareket hızında artışlar oldu. Q’nun hasarında artış oldu; canavarlara vermiş olduğu hasar epey azaldı. E’nin mana yenileme olayı artık her daim etkin hale geldi; saniye başına vermiş olduğu alan etkili olan hasarın tetiklenme sıklığında artışa neden oldu.

Kha’Zix: “Ayrı kalmış olan rakiplere verilecek  ilave hasarda artış oldu.

Pyke: “ Taban büyüme direnci ile büyüme oranı ve zırh büyüme oranında azalmalar meydana geldi. Q’nun mana karşılığında azalmalar oldu ve artık yetenek seviyesine bağlı olarak güçlenmektedir.

Bekleme süresi ilk yetenek seviyelerinde azalma gösterdi; taban hasarında artışlar meydana geldi. “W’nun katmış olduğu ilave hareket hızı artık bütün yetenek seviyelerinde daha sabit. “E’nin” taban hasarında artışlar meydana getirdi.

Riven: “Pasifi ye olanın konuya ilave ettiği hasarda artışlar meydana geldi.”

League of Legends 10.14 Yama 1

Sejuani: “E’nin taban hasarı artışlar oluştu, buz etkisi oluşturduğu gibi sersemletilmiş olan rakip şampiyonlar üzerinde bulunan bekleme sürelerinde azalmalar oldu ve tüm yetenek seviyeleri sabit.

Trundle: “W’nun  ilave edildiği saldırı hızı ilk yetenek seviyelerinde daha da azaldı.”

Varus: “Q’nun azami olarak ilave ettiği  hasar oranı artık eskisi gibi sabit olmayacak. E’sinin taban kısmında bulunan hasar ile ilgili ilk yetenek seviyelerinde azalmalar meydana getirildi.”

Volibear: “Taban seviyesinde saldırı hızında azalmalar oldu. Canavarlar üzerinde kullanılan W’nun iyileştirme etkisi yarı yarıya indi.

Wukong: “R’nin havaya savurma süresinde azalma yaşandı.

Zed: W’nun atış hızı dahada artış gösterdi; bekleme süresi ilk seviyelere göre daha azaldı.

League of Legends resmi web sitesinden yayınlanan diğer yama notları hakkında bilgilere detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

KDA Nedir

KDA Nedir? KDA Ne Demek?

KDA, ülkemizde LoL oyunu başta olmak üzere birçok skorlu oyunda karşılaştığımız bir terim olmasına rağmen …

CS:GO Başlatma Seçenekleri

CS:GO Başlatma Seçenekleri

CS:GO oyunu oynayanlar arasında sorunlar yaşayan ve çeşitli değişiklikler yapmak isteyen arkadaşlar için hazırlamış olduğumuz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir