Kitap Masalları

blog-5
Kitap Masalları platformu hazırlanırken içerisinde birçok kategorinin bulunmasına karar verilmiş, buna yönelik olarak gerekli olan adımlar atılmıştır. Web sitemizin tasarımı ile ilgilenirken hangi tür başlıkların ekleneceği üzerinde durulmuş ve bu doğrultuda seçimler yapılarak yeni kategoriler belirlenmiştir. Asıl hedefimiz birbirinden farklı başlıklarda paylaşım yapmak olduğundan bu doğrultuda gerekli işlemler gerçekleştirilmiştir. Web sitemiz içerisinde masalla birlikte çeşitli bölümleri barındıracak şekilde tasarlanarak gerekli olan hazırlıklar yapılmıştır. Web portalımız için çalışırken çocuklar için yeni ve faydalı masalların paylaşılması amaçlanmış, gerekli olan başlıklar seçilmiş, bununla birlikte diğer kategorilerimizde eklenmiştir. Böylece Kurabiye Çocuk Masalı gibi güzel masalların yer aldığı portalımızda tek bir başlık değil farklı olan bölümlerin bulunması için gerekli işlemlere yön verilmiş, web sitemizin daima çeşitliliği yansıtması hedeflenmiştir. Sitemizi dizayn ederken geniş odaklı düşünerek hareket ettik ve buna göre yeniden tasarladık.
blog-1
Masal Oku portalın incelenmesi mümkün olan bir sürü bölümü yer almakta olup genel durumunu değerlendirerek eklemiş olduğumuz diğer yeni bölümler de yer almaktadır.  Web sitemiz içerisinde yer alan alt başlıklar da mevcutken fıkra bölümünde Nasrettin hoca fıkraları gibi ünlü fıkralar bulunmaktadır. Çeşitli bölümlerin yer aldığı internet sitemizde en başta çocuklar için masallar olmak üzere birbirinden farklı ve güzel birçok içerik vardır. Masal okumak isteyen çocuklar için faydalı ve güzel paylaşımlara yer vermek adına daima çalışmalarımız özenle devam etmekte olup, internet sitemizin tasarımı esnasında sade bir görünüm tercih ettiğimizden buna göre çalışmalarımız sürdürülmüş olup, anasayfamız üzerindeki üst kısma kategoriler yerleştirilmiştir. Web sitemiz içerisinde masaldan fıkraya, hikayeden güzelliğe kadar pek çok içeriğin bulunması adına hazırlıklar sürdürülerek siz değerli okurlara faydalı ve güzel bir platform sunabilmek amacıyla işlemler yapılmıştır. Siteyi kurarken göstermiş olduğumuz özen ve hassasiyeti bugünde aynı şekilde çalışmalarımızın odak noktasını oluşturmakta, kategorilerin her zaman düzenli bir görünüme sahip olmasından portalımızın güncelliğini korumasına kadar çeşitli hususlarda yapmış olduğumuz çalışmalarımız sürmektedir. Sadece masal değil çeşitli başlıklarda pek çok yazıyı içerecek şekilde dizayn etmiş olduğumuz web sitemize sizleri bekliyoruz. İşlemlerimiz web sitemiz bünyesine ilave edilen kategorilere yeni tür yazıların eklenmesi noktasında devam edecektir.

Kitap Masalları konulu yazımızı beğendiğinizi umarız.

Ayrıca kontrol et

blog-6

İkinci Sınıf Hikaye Kitapları Oku

İkinci Sınıf Hikaye Kitapları Oku portalı içerisinde birden fazla kategori olmakla birlikte birçok içeriğin paylaşımı …

blog-4

Uykudan Önce Masallar

Uykudan Önce Masallar platformunu oluştururken siz değerli okurlara hem çok güzel bir platform sunabilmek amacıyla çalıştık. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir