25 Yaşında Olupta Bekar olanların Kısmetini Açan İlginç Gelenek

Eskiden beri birbirinden ilginç olaylara tanık olmuşsunuzdur. Bu seferde ilginç diyebileceğimiz bir hikaye ile karşınızdayız.

Aslında bu ilgi çekici olayın Almanya’da uzun bir zamandır süre gelen ilginç bir gelenek olduğu bilinmektedir.

Bu geleneğe göre, 25 yaşına girmiş ve halen evlenmemiş olan kişilere doğum günü partisinde ilginç bir sürpriz yapılmaktadır.

25 yaşına gelmiş olan bu birey ister erkek olsun ister bayan, onlara evde kalmış gözüyle bakıldığından 25 yaş doğum günü partisinde ona sezdirmeden gizlice parti yapılacak olan evin tavanına çoraplar asılarak büyük bir doğum günü partisi düzenlenmektedir.

Bu doğum günü partisinde ise doğum günü kutlanan şahsın arkadaşları ona önceden tavana asmış oldukları çoraplardan pis kokan çorapla ona içki içirirlermiş ve böylece o pis çorapla içki içtirilen kişinin kısmeti tez zamanda açılırmış.

Yıllardır süren bu ilginç gelenek ile birlikte diğer ilginç hikayeleri okumak isterseniz İlginç hikayeler bölümünü ziyaret edebilir veya İlginç Türbe Hikayesini okuyabilirsiniz. Saygılar sunarım

Ayrıca kontrol et

Oduncu-İle-Şeytan

Oduncu İle Şeytan Dövüşü

Oduncu İle Şeytan Dövüşü Geçimini odunculuk yaparak kazanan bir adam vardı, kendi halinde kimseye karışmayan …

Kırık-Testi-ve-Gözyaşı

Kırık Testi ve Gözyaşı

Kırık-Testi-ve-Gözyaşı On sekizinci yüzyılın başlarında avcı Mehmet olarak bilinen Sultan Mehmed’in annesi olan Turhan Sultan,  …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir