Kahta Har-i Kulade çiğköfte Salonu

Kahta Har-i Kulade çiğköfte Salonu

Kahta Har-i Kulade çiğköfte el yapımıyla hizmetinize açılmıştır.

Kahta Har-i Kulade Çiğköfte ile sizlere hijyenik ortamda ve el değmeden eldivenlerle malzemeleri hazırlayarak el yapımı tadında, sağlıklı, Hijyen ve kaliteli çiğköfte sunuyoruz.

Kahta Har-i Kulade markası adında üretmiş olduğumuz çiğköftemiz günlük olarak yoğrulmakta olup,  sağlık bakımında zararlı olan hiç bir katkı maddesi katılmamakta, doğal ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretimi yapılmaktadır.

Sizlerde dilediğiniz vakit işyerimizden çiğköfteden gönül rahatlığıyla çiğköfte siparişi verebilir ya da gelip ferah mekanımızda, güler yüzlü personelimizi size hazırlayacağı dürüm veya paket çiğköfteleri yiyebilir, dilediğiniz kadar çiğköfte siparişi verebilirsiniz.

Yılların biriktirmiş olduğu tecrübeyle meydana getirdiğimiz bu lezzetli çiğköftenin tadından sizlerde bir türlü vazgeçmeyeceksiniz.

Taze ve nezih bir ortamın adresi olan işyerimizde, her sabah erkenden kalkılarak dolaplarda kapalı bir şekilde muhafaza edilen malzemeler çıkartılmadan tüm her yer temiz bir şekilde yıkanıp silinir, sonrada güzel bir şekilde havalandırıldıktan sonra Çiğköfte ve malzemeleri dışarı çıkartılır.

Çünkü siz değerli vatandaşların sağlığı her zaman bizim önceliğimiz olmuştur.

Çiğköftelerimiz tezgaha yerleştirildikten sonra süs biberleri ile salatalık turşusu hazırlanır, ardından kıvırcık ve marullar sirkeli suda yarım saat gibi bir süre bekletildikten sonra kıvırcıklardan paket için kullanılacak olanlar ayrı bir kapta, doğranacak olan kısım ise güzel bir şekilde doğrandıktan sonra muhafaza edilir.

Sonrada kapılarımız siz değerli müşterilere açılır, dileyen kişiler iş yerimizde hijyenik ortamda çiğköftelerini yiyebilecekleri gibi dilerse de istediği yere istediği kadar çiğköfte servis edilir.

Çiğköftelerimiz belli bir süre içerisinde tüketilmezse o çiğköfte hemen tezgâhtan kaldırılarak yenisi hazırlanıp, tezgaha yerleştirilir, çünkü önceliğimiz daha öncede bahsettiğimiz gibi siz değerli vatandaşlarımızın sağlığı olmuştur.

Müşteri memnuniyeti bizim için önem taşıdığından, sizlere tüketirken bir daha unutamayacağınız bir lezzet sunmak istiyoruz.

Şunuda belirtmek isteriz bir lezzeti yazıya dökmek zor ama tatmak daha kolay o nedenle satın almanız gerekmiyor, işyerimize uğrayarak çiğköftemizin tadına bakabilirsiniz.

Şunu da hatırlatmakta fayda var işyerimiz 08.00 ile 24.00 saatleri arasında sadece bir telefon kadar yakın sizlere, çünkü işyerimiz yedi yirmi dört hizmet vermektedir.

İşyerimizde hijyen koşullarına uyularak hazırladığımız çiğköfteler sizlerin de hoşuna gidebilecek harika bir tat barındırmaktadır. O yüzden sizlerde çiğköfteyi tatmak istiyorsanız, bize ulaşmanız yeterli.

İşyerimizden çiğköfte siparişi verdiğiniz an servis elemanlarımızla siparişinizi anında kapıya teslim ediyoruz o sebeple diyoruz ki Kahta Har-i Kulade çiğköfte Her zaman hizmetinizdedir.

Her acıktığınızda, her atıştırmalığınızda alo paket hattımızla sizlere çok yakın olduğumuzu biliniz.

Çiğköfte özel günlerde sizce güzel gitmez mi?  İşte bu çiğköfte unutulmayacak kadar lezzetli bir tat,  bu çiğköfteyi yiyince ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

Kahta Har-i Kulade çiğköfte Salonu-1

Çiğköftelerimiz kesin hoşunuza gidecek, ister acılı ister acısız yiyin bu çiğköfteyi yediğinizde bir daha çiğköfte yemek için başka yere gitmeyip o lezzetli çiğköfteyi yemek için işyerimize gelme gereğini duyacaksınız.

Günlük olarak yoğurduğumuz çiğköftelerimiz hepimizin önem gösterdiği sağlığımıza sağlık katacaktır ekibimizin sizlere verileceği bir hizmetin ötesinde çiğköftelerimizi gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz, çünkü günlük olarak yoğrulmakta olup, her zaman tazeliğini koruduğundan tercih edilmesi gerekliliğini ortaya çıkarmaktadır.

Kısaca söylemek gerekirse Kahta Har-i Kulade çiğköftede, çiğköfteler belgeli ustalarımız tarafından hazırlanmakta olup, çiğköfte üretimimizde hijyene önem gösterilmektedir. O yüzden çiğköftelerimizin tüketilmesi sizlerin bizden memnun kalmasına bağlıdır.

Şimdilik işyerimizde sadece Kahta halkına hitap edilmekte olup, toptan satışımız sadece Kahta ilçesinde geçerli olmaktadır.  

Sizlere bahsedeceğimiz bir başka hususta uygun fiyatlarımızdır, dükkânımızda vermekte olduğumuz hizmeti değerlendirmeniz bizim önem verdiğimiz konuların başında gelmektedir.

Personelimizin hijyen açısından bilgilenmesi adına almış olduğu kursları da gündeme getirmek istedik,  bizler ustalık belgesi almadan önce gerekli olan tüm eğitimler verildi.

Bunları bu makaleye dökersek epey bir zamanımızı alır ama bir şunu belirtmeden geçmekte istemiyorum eğitim almak her zaman gerekli, neden mi diye düşünenler olabilir, onuda sizlere açıklamak istedik.

Bildiğimizi zan etiğimiz ama bilmediğimiz çok ince konularla karşı karşıya gelince ‘‘iyi ki bende Kahta Halk Eğitim Merkezine eğitim almaya gelmişim’’ diye düşündüm, artık söz konusu kurumda alacağım belge benim için ikinci planda kaldı. Bunu da yanlış anlaşılmaya sebep olmamak adına açıklamak istiyorum.

Bir belge tek başına yeterli bir ölçüt olmadığını düşünüyorum çünkü neyi nasıl yapacağımızı bilmediğimiz zamanlar belgemiz olsada hizmetlerde noksanlık oluşabilir, amma öğrendiklerimizi tatbik edersek belge ile birlikte o zaman işe yarar, o sebepledir ki önce bilgi sonra belge gelir düşüncesi bizlerde oluştu.

Bizlere Hijyen ve aşçılık eğitimi veren hocalarımıza Kahta Har-i Kulade çiğköfte olarak her zaman saygıyla teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Daha öncede belirtmiş olduğum gibi her zaman en önemli yapı taşımız ve olmazsa olmazlarımıza arasında bulunan muhteşem ikilimizi Hijyen ve Kalite olduğunu belirtmekteyiz.

Çiğköftemizin kalitesini ve Lezzetini anlatma ve sizlere en güzel hizmeti verebilmek adına içinde bulunduğumuz durumu sizlere bir fıkra aracılığıyla anlatma gereğini doymakta olduğunu belirmekteyiz.

Günlerden bir gün 3 yaşlı ve garip adam bir evin önünde durarak dış kapısını çalmışlar, Kapıyı açan kadın’a “eşiniz evdemi” diye sormuşlar.

Kadın eşinin çarşıya kadar gittiğini söyleyince yaşlı adamlar,

-Öyleyse bizler o gelene kadar dışarda bekleriz demişler.

Kadının kocası gelince kadın yaşlı adamları içeri buyur etmiş.

Yaşlılardan bir tanesi söyle demiş.

– Evladım yalnızca birimiz içeri girebiliriz,  hangisini isteyeceğiniz size kalmış bir şey, şimdi sağ yanımdaki Makamı temsil ediyor,  sol yanımdaki ise Sevgiyi temsil ediyor, ben de Zenginliği temsil ediyorum hangimizin gelmesini istersiniz.

Aile reisi olan baba “biz zenginlik istiyoruz o gelsin” demiş, Anne “aslında makam sahibi olursak zenginlikte gelir o gelsin” demiş.

Bu arada içerde oturan ve tüm konuşmaları işiten Kızları kapıya doğru koşarak,

-Hayır anne baba lütfen komşularımız zenginler ama huzurlu değiller, diğer komşularımız ise makam sahibi onlarda mutlu değil deyince kız babasını ve annesini ikna ederek sevgiyi tercih etmelerini sağlamış,

Sevginin içeri girmesiyle beraber zenginlik ve makam arkasından girmiş, bizlerde işte Kahta Har-İ Kulade çiğköftemizin içerisine sevgimizi kattık. Aşkla yoğurduk hizmetinize sonduk.

İşyerimizde her zaman öğrencilere indirim sağlayarak memnuniyetlerini göz ifadeleriyle belirtiklerini gerçekten bizi mutlu etmektedir. çiğköftemiz günlük yediğinizde kilo dengesini sağlamakta olduğunu belirmekteyiz.

Çiğköftemizi her gün bir tane yiyen kilosu fazla bir kişinin kilo verdiğini test edilmiştir,  zayıf olan bir kişinin kilo alması için ise günde iki tane yemesi gerekmekte olduğunu belirtilmektedir.

Çiğköftelerimiz tam istediğiniz gibi bir lezzete sahip olup tarifini anlatmak zaman alır, kısaca anlatalım misafirlere yoğrulmakta olduğu köy ortamında tadına duyum olmadığı bir çiğköfteyi yediniz mi? Çiğköftemizin tarifi eskiden yoğrulmakta olan o lezzeti şimdilerde yeniden sizlere sunmaktayız.

el yapımı Çiğköfte ile sizlere mükemmel tarifimizle tadına duyum olmayan o eski çiğköfteyi aratmayacak, Kahta Har-i Kulade çiğköftenin müşterilerimiz için hazırlamakta olduğunu o harika çiğköfteyi bizlerde sizlere yeniden sunmakta olduğumuzu tadına baktığınızda ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

Ayrıca kontrol et

Haşhaşlı Amasya Çöreği

Haşhaşlı Amasya Çöreği Tarifi

Haşhaşlı Amasya Çöreği Tarifi Amasya bölgesinde oldukça sevilen bir o kadarda lezzetli olan ve yapımının …

Nutellalı Krep Tarifi

Nutellalı Krep Tarifi

Nutellalı Krep Tarifi: Kahvaltı sofralarının vazgeçilmezleri arasında olan ve çok sevilen iki farklı lezzetin bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir