İphone 12 Ve İphone 12 Pro’da Kaç GB RAM Olacak?

İphone 12 Ve İphone 12 Pro'da Kaç GB RAM Olacak?Apple iPhone 12 telefonun nasıl sunulacağı ve kutusunun nasıl olacağı dair bilgiler tanıtım etkinliği yaklaştıkça ortaya çıkmaya başladı

Apple’ın Eylül ayında OLED ekranlı üç iPhone modelini (5.4 inç iPhone 12, 6.1 inç iPhone 12 Pro, 6.7 inç iPhone 12 Pro Max) piyasaya sürmesi bekleniyor.  Bunların arasında de en çok ilgi çekici olanı ise iPhone 12 Pro modeli olacak.  Edinilen bilgilere göre, İPhone 12 ve 12 Pro serisinin RAM’lerinin kaç olacağı açıklandı.

İşte Merakla beklenilen iPhone 12 ve 12 Pro telefonlarda kaç GB RAM le piyasaya çıkacak?

İphone 12 Ve İphone tweet

İphone 12 Ve İphone tweet2

Edinilen bilgilere, bu seride bulunan en az iki modelde RAM belleklerde bir artış olduğunu göreceğiz. ıPhone 12 Pro serisi telefonlar 6GB RAM ile birlikte gelirken, iPhone 12 serisi telefonlar ise 4GB RAM ile birlikte gelecektir.

iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modellerin 4GB RAM  ile üretildiklerini belirtmek gerek çünkü Apple,  şuana kadar yeni tanıtmış olduğu  iPhone’ların bellek ve pil kapasitesini paylaşmadı.

Önerilen İçerik:

Tiktok’un Başı Beladan Kurtulmuyor|Amazon’dan Başka Bir Yasak Geldi

Ayrıca kontrol et

APU Sistem Nedir

APU Sistem Nedir? APU İşlemci Avantajları

Teknoloji çağının bizlere sunmuş olduğu gelişmelerden bir tanesi olan Apu nedir ve Apu sistemi nedir …

Dahili Ekran Kartı Nedir

Dahili Ekran Kartı Nedir?

Dahili Ekran Kartı nedir? İşlemcilerin son zamanlarda o güçlü ilerleyişiyle birlikte oyunların ve grafik programlarının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir