İlköğretim İçin Kısa Hikayeler

İlköğretim İçin Kısa Hikayeler portalımızda bulunan Masal Oku kategorisi,  Portalımız da birbirinden farklı kategorilerin yer alabilmesi adına platform şeklinde hazırlandığından, itina ile bir hazırlık sürecimiz olmuştur. Bu kapsamda hangi başlıkların hangi sıraya ekleneceğine karar verildikten sonra içerikler araştırılarak paylaşılma aşamasına geçilmiştir.

Bilgiyeli portalı içerisinde Hikaye ve Güzellik Bakım gibi geniş bir yelpazede paylaşımları içermesi için çeşitli bilgi arz etme üzerinde durulmuştur. Yalnızca bir konuya yoğunlaşmak yerine çeşitli başlıklarla her kesimden okuyucuya hitap edecek tarzda başlıklarla çalışmalar gerçekleştirilmiştir.

blog-1

Hikaye Oku portalı içerisinde yer almakta olan bölümler içerisinde  Güzel Sözler ve hikaye örnekleri gibi paylaşımlar dışında en güzel yemek tariflerinin yer aldığı  Bilgiyeli adlı web platformumuzun güncel yapısının koruması için, yeni başlık ve paylaşımların eklenmesi doğrultusunda hazırlıklarımız son hızla devam etmektedir.

En güzel Hikaye Özetlerini veya masal okumayı veyahut gezilecek yerler hakkında bilgi almak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilir, her gün eklenen yeni kaliteli içeriklere göz atabilirsiniz sitemizin Ana sayfa düzeni yeni yapılan paylaşımlara ve daha önce yüklenen paylaşımlara kolay ulaşılması adına işlevsel bir görünüme sahip olması için düzenlenmiş. Bu doğrultuda gerekli eklemeler yapılarak yeni özellikler ilave edilmiştir. Ana sayfa üzerinden görüntülenebilen kategorilerin altında her yaş gurubuna hitap eden Çocuklar İçin Masal Kitabı ve Çocuklar İçin Kısa hikayeler şeklinde alt başlıklara da yer verilmiştir. Bilgiyeli sitemizin fonksiyonel bir yapıda olması için gerekli her türlü özen gösterilmektedir.

Sayfanın en alt kısmı olan footer kısmına oluşturacağımız bir panel yardımıyla  buraya rastgele, popüler ve son gönderiler adında olmak üzere üç ayrı bölüm dâhil edilmiştir. Gerek Masal, Hikaye ve Eğitim, Gerekse Yaşam, Gezi Rehberi, Film Tavsiyesi gibi bölümlere yönelik olarak hazırlıklarımız sürmekte, yapılan düzenlemeler ile yeni paylaşımların yapılmasına çalışılmaktadır. bilgiyeli.com adresinde hikâyeden masala, Eğitimden Güzellik Bakımına ve Diyete kadar birçok içeriğimiz bulunmakta olup, daha öncede bahsedildiği gibi sitemizin çeşitliliği yansıtması hedeflenmektedir.

Sitemizi faaliyete geçirdiğimiz günden buyana çalışmalarımız aynı özveri ile sürmekte ve sürmeye devam edecektir. Çocukların ve ebeveynlerin gönül rahatlığıyla okuyabileceği içerikleri kategorilerimize eklemek üzere her türlü hazırlıklar tarafımızca yapılmakta, çocukların etkileneceği kelimeler tarafımızca filtrelenmektedir. İlköğretim İçin Kısa Hikayeler konulu yazımızı beğendiğinizi umarız.

Ayrıca kontrol et

blog-6

İkinci Sınıf Hikaye Kitapları Oku

İkinci Sınıf Hikaye Kitapları Oku portalı içerisinde birden fazla kategori olmakla birlikte birçok içeriğin paylaşımı …

blog-4

Uykudan Önce Masallar

Uykudan Önce Masallar platformunu oluştururken siz değerli okurlara hem çok güzel bir platform sunabilmek amacıyla çalıştık. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir