İkinci Sınıf Hikaye Kitabı Oku

blog-4

İkinci Sınıf Hikaye Kitabı Oku platformu içerisinde hangi tür kategoriler var, bu yazımız içerisinde onlardan bahsetmeye çalışacağız. Öncelikle web sitemizi kurma aşamasında hangi konular üzerinde durduğumuzdan bahsedelim, Web sitemiz içerisinde farklı kategorilerin bir arada olmasından yanaydık ve bu kapsamda hangi tür başlıkların ekleneceğine karar verdik.

Yalnızca masal paylaşımı bizim için yeterli olmadığından, diğer farklı kısımları da sitemize ilave ederek web sitemizin çeşitliliği yansıtmasını hedefledik. Birçok kategoriyi kendi bünyesinde barındıracak şekilde dizayn etmiş olduğumuz internet sitemizde masallarla birlikte bir sürü içerik yer alıyor.

blog-1
İkinci Sınıf Hikaye Kitabı Oku

Henüz sitemizi ziyaret etmediyseniz eğer Hikaye Oku platformumuza davet ediyoruz. Şimdi birazda hazırlıklarımız sonucunda yeni eklenen başlıklardan biraz bahsedelim. Masal paylaşımlarına vermiş olduğumuz önem doğrultusunda içerisinde keloğlan masalları ve Ezop masalları bölümlerini de siteye ekledik.

Onun haricinde Hikaye paylaşımları da yapmak istedik ve yaşanmış gerçek hikayeler, dini hikayeler ile İlginç hikayeler başlıklarını web sitemiz bünyesine dâhil ettik. Onun haricinde Fıkra okumayı sevenleri de unutmadık ki içerisinde Nasrettin hoca fıkraları gibi güldüren paylaşımların yer almıştır.

Geniş odaklı bir şekilde düşünerek hareket etmeyi hedeflemiş olduğumuz web sitemizde tek bir konuya odaklanmak yerine çeşitli başlıkların bir arada olmasını istedik ki, bu sebeple masaldan hikayeye kadar türlü paylaşımlara internet sitemizde yer verdik.

Okumayı seviyorum diyenlerdenseniz eğer birçok yazıyı eklemiş olduğumuz web sitemiz içerisinde sizi bekliyoruz

Masal Oku platformunun daima güncelliğinin koruması adına gerekli olan işlemlerin yapılması üzerinde duruyoruz ve çalışmalarımızı ekibimizle beraber daima bu kapsamda sürdürüyoruz. Sitemizi tasarlarken görünüm olarak daima sade ve şıklığı tercih ederek bu kapsamda işlemlerimizi gerçekleştirdik.

Ana sayfasından kategorilere kadar her bir köşesini dikkatli bir şekilde dizayn ederek çalışmalarımızı tamamladık ve içerisin eklemiş olduğumuz kategorilerde yeni içerikler paylaştık. Heidi Masalı gibi güzel masalları web sitemiz içerisinde hem çocukların okuyabileceği gibi masallar hem de farklı başlıklar bulunmaktadır.

Çeşitli güzellikteki kategorileri içerecek şekilde dizayn etmiş olduğumuz web sitemizde bulunan bölümlere yeni içeriklerin eklenmesi hususunda da hazırlıklarımız sürmektedir. İnternet sitemiz içerisinde masallar, fıkralar, hikayeler, yaşam gibi içerikleri içermekle birlikte daima yeni yazıların ilave edilmesi içinde çalışmalarız devam etmektedir. İkinci Sınıf Hikaye Kitabı Oku konulu yazımızı beğenerek okuduğunuzu umarız.

Ayrıca kontrol et

blog-6

İkinci Sınıf Hikaye Kitapları Oku

İkinci Sınıf Hikaye Kitapları Oku portalı içerisinde birden fazla kategori olmakla birlikte birçok içeriğin paylaşımı …

blog-4

Uykudan Önce Masallar

Uykudan Önce Masallar platformunu oluştururken siz değerli okurlara hem çok güzel bir platform sunabilmek amacıyla çalıştık. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir