Hikaye Kitabı Dinle

blog-6

Hikaye Kitabı Dinle platformunu hazırlarken düşünmüş olduğumuz bazı hususlar vardı ki bunlardan bir tanesi geniş bir yelpaze içerisinde yeni içerikler paylaşmaktı. Dolayısıyla bunun için hangi tür kategorilerin siteye ekleneceği konusuna odaklandık ve internet sitemizin tasarımına devam ettik.

Web sitemiz içerinde yalnızca masal paylaşımı olabilirdi lakin biz bunun yerine farklı türdeki kaliteli bölümleri bir araya getirmek suretiyle daima zengin içeriğe sahip olduğu gibi çeşitliliği hedefledik ve birden fazla kategoriyi Masal Oku platformu içerisinde bir araya getirdik.

Kategorilerin dizaynından tutun da anasayfanın dizaynına kadar her bir köşesi için aynı itinayla çalışmalar gerçekleştirerek siz değerli okurlara güzel bir web sitesi sunmak üzere çalıştık. Böylece kendi içerisinde hem masal hem de diğer türde kategorilerin yer aldığı bir internet sitesi kurup yeni paylaşımlar ekledik.

blog-1

Peki, web sitemiz bünyesinde hangi tür kategoriler yer almaktadır? Bu sorunuzun cevabı olarak ilk aşamada masal kategorisinden bahsedelim. Web sitemize gelen değerli okurların inceleyebileceği nitelikteki bölümler arasında keloğlan masalları, ezop masalları ve Peri Masalları bulunmaktadır.

Çocuklar için birbirinden kaliteli ve güzel masallar paylaşmak üzere yapmış olduğumuz hazırlıklar çerçevesinde yeni bölümler sitemiz içerisine dâhil edilmiştir. Daha sonra da hikaye kısmına geçelim ki burada sayabileceğimiz ana başlıklar içerisinde yaşanan gerçek hikayeler, dini hikayeler ve Aşk hikayeleri gibi farklı başlıklar olmak üzere sıralanıyor.

Yapmış olduğumuz işlemler çerçevesinde internet sitemizde yeni başlıklarda eklemiş bulunmaktayız.

Hikaye Kitabı Dinle ve eğlenmek için tam yerindesiniz

Birde okurken eğlenmek isteyenleri de unutmadık ki onlar içinde birbirinden güzel fıkraların yer aldığı bir bölüm ayırdık ve bunların içerisine Nasrettin hoca fıkralarını ilave ettik. Okumaktan zevk alan minik bireyler için faydalı ve güzel masallarla dolu olan bir platform hayal ederek çıkmış olduğumuz yolda başka tür bölümlere de yer vererek 12 Dans eden Prenses gibi güzel masalların yer aldığı sitemizi tasarladık.

İçerisinde hem masal hem hikaye hem de güzellik gibi türlü bölümlerin araya getirildiği internet sitemiz için çalışmaya devam ediyoruz yeni türde yazılarla buluşulması yönünde adımlar atıyoruz. web sitemizi ziyaret ettiğinizde anasayfa üzerinde hangi tür kategorileri görebilir, hangi gönderilerin paylaşıldığına rahatlıkla bakabilirsiniz. Ayrıca şunu da belirtmek isteriz ki web sitemiz bünyesinde bulunan içeriklerin alt kısmında bulunan yorum kısmına düşüncelerinizi yazarak bize aktarabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

blog-6

İkinci Sınıf Hikaye Kitapları Oku

İkinci Sınıf Hikaye Kitapları Oku portalı içerisinde birden fazla kategori olmakla birlikte birçok içeriğin paylaşımı …

blog-4

Uykudan Önce Masallar

Uykudan Önce Masallar platformunu oluştururken siz değerli okurlara hem çok güzel bir platform sunabilmek amacıyla çalıştık. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir