HAKKINDA

Bilgiyeli, Türkiye’de yeni yayın hayatına girmiş bir Sosyal İçerik Platformu

Bilgiyeli Haziran /2019 döneminde faaliyete geçmiş içerik tabanlı sosyal ve bilgi içerikli bir platform olarak yayın hayatına başlamıştır.  Yeni Medya Düzeni olarak adlandırılan yeni çağın sosyal ağ taleplerini  göz önünde bulundurarak kendini  optimize eden bilgiyeli.com’da kullanıcılar internetin en popüler Hikaye, Masal, Fıkra, Güzellik Bakım ve Yemek tariflerine tek bir adresten ulaşmak adına hazırlanmış olan bir platformdur.

Siz de sitemize en beğendiğiniz içerikleri eklememiz için bizlere sosyal medya hesaplarınız üzerinden ulaşabilir ve mail yoluyla gönderebilirsiniz.

BİLGİYELİ.COM TOPLULUK KURALLARI

-Kullanıcılar her konuda   birbirlerine karşı saygılı olması zorunludur.

-Üyelerin birbirlerine karşı  yaptığı ırkçı, cinsiyetçi, homofobik ve küfürlü yorumlara müsamaha gösterilmeyeceği gibi  bu tür yorumlara müdahale edilecektir.

-Üye olan kullanıcı veya  üye olmayan ziyaretçiler  tarafından gelen, dini inanç, ırk, etnik köken, yaş, sosyal durum, siyasi görüş, cinsel yönelim, fiziksel durumuna göre şahıslara  veya  gruplara karşı nefrete teşvik edici, şiddet içeren, provokatif, aşağılayıcı içerik ve yorumları engelleme ve yayınlamama hakkını Bilgiyeli.com saklı tutmaktadır.

-Üyelik Sözleşmesi ihlal yoluyla başka  kullanıcıların şahsi  bilgilerini ifşa eden, bu bilgileri kendi menfaati  için kullanan diğer üyeleri  tehdit, taciz gibi unsurları kullanarak  diğer kullanıcıları rahatsız eden ve insanlara karşı kışkırtıcı  davranışlarda bulunan kullanıcıların hesapları kapatılacaktır.

-Şahıs, kurum, kuruluş, veya toplumları küçük düşürücü,(küfür, aşağılama vb) argo ifadelere izin verilmemektedir. Bu tür yorumlar karşılaşılması halinde ilgili kişilere uyarı gönderilmesi ve/veya üyeliklerinin silinmesi hakkını bilgiyeli saklı tutmaktadır.

-Daha sağlıklı bir ortamının  oluşturulabilmesi adına kullanıcılar tarafından  yapılan yorumlara, diğer kullanıcıların (inançlarına ve görüşlerine) saygı göstermeleri zorunludur.

-Yorumlar küçük  harflerle yazılmalıdır.

Herhangi bir ticari amaç,  telif hakkı kapsamına giren veya  içeren yorumlara izin verilmeyecektir.

-İnsanları kışkırtan, saldırgan bir kullanıcı adı  seçilemez tespiti halinde üyeliğin sonlandırılması hakkını bilgiyeli.com saklı tutmaktadır.

-Üyelerin kendi güvenlikleri açısından her ne sebeple olursa olsun  kişisel ve özel bilgilerini paylaşmaması gerekmektedir, paylaşması halinde sorumluluğun kendisinde olacağını

-Bilgiyeli çalışanlarına, hakaret içeren mesaj gönderen  kullanıcıların hesaplarını silme hakkını Bilgiyeli saklı tutmaktadır.

-Spam mesajlar göndermek yasaktır.

-Devletin herhangi Kurumuna, Yargı mercilerine hakaret, iftira ve saygısızlık içeren veya içerme ihtimali olan yorumlara müsamaha gösterilmez. Yürümekte olan veya ileride doğabilecek/ başlayacak olan yargılama sürecini etkileyecek her şey bu kapsamdadır.

Sitemizde kullanıcı adınız yada şahsınıza ait herhangi bir bilginizin 3. şahıslar ile paylaşılması söz konusu olamaz.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2019  https:/bilgiyeli.com tüm hakları saklıdır. Tüm içeriklerin telif hakları hak sahibine aittir.
https://bilgiyeli.com  sitesinde yer alan tüm yazılar ve fotoğrafların telif hakları, 5846 numaralı yasa ile telif hakları korunmaktadır.