Güzel Masallar Oku

Güzel Masallar Oku portalımızda  öncelikle sizler için özenle hazırlamış olduğumuz birbirinden güzel masallar ve hikayeler olmak üzere bir birinden farklı çeşitli içeriklerin barındırıldığı ana başlıklar bulunmaktadır.

Masallar Oku başlığı altında bulanan içeriklere örnek vermemiz gerekirse ilk olarak sizlere Pinokyo Masallarını söyleyebiliriz. Daha sonrasında ise Yavru Köpek Masalı, ve daha üzerinde çalışmalarımızın devam ettiği peri masalları gelmektedir.

Tabiki sizler için özenle hazırlamış olduğumuz kategori gurubu bu kadarla sınırlı değil. Nasıl ki Hikaye Oku bölümünde farklı türler aynı başlık altında toplandıysa, diğer birçok başlıkta aynı şekilde kendi içerisinde farklı bölümler halinde yer almaktadır. İnternet sitemizi hazırlarken öncelikle İşlevsel olması en çok dikkat ettiğimiz hususlar arasına girmiştir.

blog-1

Bu sebepledir ki portalımızda gerek Anasayfa’da bulunan başlıklar düzenlenirken çok yönlü bir sitemiz olduğundan her kesimden ve her yaş gurubundan kitleye hitap etme durumu söz konusudur.

Kategorilere yüklemiş olduğumuz yazı ve makalelerin kadar her açıdan bir bütünlüğe ve anlam birliğine sahip olmasını istediğimiz ve bu doğrultuda düzen verdiğimiz sitemiz masal ile birlikte daha önceki yazılarımızda zikredildiği üzere çeşitli paylaşımlara ev sahipliği yapmaktadır.

Çocuk Masalları adlı bir kategori ilave ettiğimiz portalımızda öncelikle Türkiye’de bulunan ve gezilebilecek, Tarihi,  yerleri sizler için araştırarak il bazlı olarak bir düzen halinde bilgileri ve ulaşımı ile birlikte tarafınıza sunulmaktır.

Ziyaretçilerin arama önceliğini hedef alarak belirlemiş olduğumuz kategoriler altında sunduğumuz paylaşımlar kadar geniş bir yelpazede ziyaretçi kitlesine hitap etme çalışmalarımızı sürdürdüğümüz gibi her kesimden ziyaretçilerin tatilde, seyahat halinde veya çocuklarını uyutmak için başvurduğu hikayelerMasallar ve benzeri içerikleri Hikaye –Masal kategorisi altında bulabilir okuyabilir, yapmış olduğumuz paylaşımlarda gözden kaçırmış olduğumuz noksanlıkları düzeltmek üzere tarafımıza yorumlar kısmından yazabilirsiniz.

Vatandaşlarımız genel itibariyle Okumayı sevdiğinden, okuma kültürümüzün ayrılmaz yapı taşlarından biri olmuştur. Masal derken masallardan kasıt her bireye bir şeyler katarak onu daha güzele ulaştırma çabası olduğunu söyleyebilir miyiz?

İşte bu noktada çocuklarımız topluma faydalı bir birey olması adına onlara doğruluğu güzelliği anlatan masal ve hikayeler okumamız. Onların topluma faydalı birer birey olarak yetişmesi adına katkı sağlayacaktır. Yoğun iş temposu dolayısıyla stresli geçen saatlerde kafanızı boşaltmak adına sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Güzel Masallar Oku yazımızı beğendiğinizi umarız, dilerseniz Çocuk Masalları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

blog-6

İkinci Sınıf Hikaye Kitapları Oku

İkinci Sınıf Hikaye Kitapları Oku portalı içerisinde birden fazla kategori olmakla birlikte birçok içeriğin paylaşımı …

blog-4

Uykudan Önce Masallar

Uykudan Önce Masallar platformunu oluştururken siz değerli okurlara hem çok güzel bir platform sunabilmek amacıyla çalıştık. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir