GTA Oyunlarına Şarkı Atmak

GTA Oyunlarına Şarkı Atma

GTA Oyunlarına Şarkı Atmak istiyorsanız haberimizin devamını mutlaka okuyunuz.

Rockstar Games firmasınca 2002 yılında piyasaya sürülen GTA Vice City oyununa müzik ekleme işlemini kolaylıkla yapabilmeniz adına sizlere detaylı bir şekilde anlatmak istedik.

GTA Vice City Oyununa Müzik yükleme nasıl yapılır?

2002 yılında Rockstar Games firması tarafından piyasaya sürülen GTA Vice City, ortaya çıktığı günden beri sevilerek oynanan zevkli oyunlardan bir tanesi.

Bu oyunu oynarken çoğu oyuncu zamanın nasıl geçtiğinin bile farkına varmamıştır,  eskiden olduğu gibi günümüzde de sevilerek oynanan bu başarılı oyunda, yönlendirmiş olduğumuz karakterin bindiği arabalarda bir de radyo sistemi bulunmaktadır.

Dilerseniz eğer bu radyoda istediğiniz müzikleri çalabilirsiniz, nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

İlk olarak oyuna yüklemeyi düşündüğünüz müziği mp3 olacak şekilde bilgisayarınıza indiriyorsunuz.

GTA 3 ve GTA Vice City

Oyunun kurulu bulunduğu dosyanın içerisinde bulunan mp3 klasörünün içerisine müzikleri atıyoruz

GTA San Andreas

Bilgisayar > Belgeler > GTA San Andreas User Files> User Tracks klasörünü bularak içerisine yüklemek istediğiniz müzikleri atın

Oyunun içerisindeyken ses ayarlarına girerek quickscan’ butonuna tıkladıktan sonra karşımıza çıkacak olan radyo ayarını “Sequential” olarak değiştirin.

GTA IV ve V Müzik Atma

Belgeler içerisinden Rockstar Games klasörüne giriyoruz ardından GTA IV/GTA V sonrasında ise User Music klasörünü tıklayarak çerisine istediğiniz müzikleri atın.

Sonrada oyun ayarlarına girerek;

GTA IV için(  içerisinden  Audio’dan Complete Scan’e tıklayın. Sonra  Audio bölümünde bulunan Independence FM Mode’u “Sequential”ayarını yaptınız mı tamamdır.)

GTA V için ise ( “Audio” butonuna tıklayarak “Perform Quick Scan For Music” seçeneğini tıklayın.)

İşlem bu kadar, bu işlemleri yaptıktan sonra yapmanız gereken oyuna girip R’ye basa basa müziklerinizin içerisinde bulunduğu radyoya girmek olacaktır, istediğiniz müziği oyun oynarken kolaylıkla dinleyebilirsiniz.

Güncel haberlerimiz içerisinden dilerseniz Destroy All Humans Oyunu Yeni Fragman ile Geliyor haberimizi de okuyabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

Maestro Görevi

Overwatch Sigma’nın Maestro Görevi İle Karşımızda

Oyun severlere arada sırada yeni düzenledikleri etkinliklerle oyun oynamalarını sağlayarak kazanabilecekleri türde içerikler sunan Overwatch …

Astralis CS GO Dünya Sıralaması

Astralis, CS:GO Dünya Sıralamasında İlk 10’da Yer Alamadı.

Danimarka’nın en iyi takımları arasında yer alan Astralis, bu sefer CS:GO Dünya Sıralaması içerisinde en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir