GTA Online Yeni Bir Haritayla Karşımızda

GTA Online Yeni Bir Haritayla Karşımızda

Günümüzde oldukça popülaritesi yüksek olan GTA Online denilince neredeyse akan sular durmaktadır, özelliklede geçen haftalarda Epic Games Store’nin sürpriz yaparak ücretsiz bir şekilde dağıtılmasıyla birlikte popülerliğinde dahada ciddi artışlar yaşayan GTA Online hakkında, Rockstar Games yeni bir yazı yayımladı.

Rockstar Newswire’da yayımlanan bu yazı, yalnızca GTA Online hakkında değil,  firmanın en son çıkarmış olduğu oyunun detaylarıyla ilgili çokça gündemi meşgul eden Red Dead Redemption 2’ ile ilgili olarak da önemli konuları barındırıyor.

Duyuru şu şekilde:

GTA Online Yeni Bir Haritayla Karşımızda1

Rockstar’dan GTA Online ve Red Dead Online Açıklaması

“Son zamanlarda hiç olmadığı kadar çok fazla oyuncuya ev sahipliği yapmakta olan iki oyunun topluluğunun yeni GTA Online ve Red Dead Online ile ilgili güncelleme haberlerini beklediğinin farkındayız o yüzden bu iki oyunun da gelecek haftalarda heyecanlandırıcı nitelikte yeni güncellemeler alacağını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Red Dead Online ile alakalı yeni “Frontier Pursuit”‘i içermekte olan yeni güncellemenin 28 Temmuzda yayınlanacağı ve naturalizmin gizemlerini bir rolün parçası olarak gösterileceğini, ayrıca yeni Outlaw Pass özelliği ile topluluğun talep etmiş olduğu özellikler, yamalar ve keşfedilecek şeyleri önümüzdeki aylarda görebileceksiniz.

GTA Online’a da yaz güncellemesi beklenmektedir, oyunun kullanıcılara sunmuş olduğu birçok deneyimin eğlenceli bir karışımı olan yeni bir içerik yolda.

Bu yılın sonlarına doğru söz konusu iki oyun için de büyük bir güncelleme beklenmektedir, Red Dead Online oyunu için, mevcut olan bir role ilave olarak gelecek yeni eklemeler ile GTA Online oyununa soygunları  yepyeni bir lokasyonda göreceksiniz.

Çıkarımlarımız neler?

GTA Online Yeni Bir Haritayla Karşımızda2Rockstar’ın Heist konusunda kolay kolay vazgeçmeyeceği görülmektedir, fakat topluluğa olumlu bir şekilde cevap vermeleri de mutlu etmektedir.  Uzun bir süredir oyuncuların talepleri arasında bulunan  “yeni harita” istekleri karşılanacak gibi duruyor. Aslında sıfırdan yapılmış yeni bir haritadan ziyade GTA evreninde mevcut olan bölgelere odaklanmak daha mantıklı olacaktır. En büyük ihtimal de, oyunun prologue alanında oynayabildiğimiz Ludendorff, North Yankton bölgelerinin olacağıdır.

Gta Online North Yankton Tabelası

Ludendorff olması olasılığı gerçekten çok fazla, çünkü yalnızca 15 veya 20 dakikalık bir gameplay için bile üzerinde fazla çalışılmış bir harita olduğu gerçeği apaçık ortada. Hatta bu haritanın büyük bir kısmını, Michael ile gitmiş olduğumuz görevde bile es geçtiğimizi söyleyebiliriz. Kesinlikle bu haritanın üzerinde çalışılarak ek bir harita olarak oyuna entegre edilmesi gereken bir harita.

Başka bir olasılık ise Liberty City,  soygunlarda, hem hikaye modunda  hemde serbest gezinti modlarında yapılmış olan birçok  Liberty City göndermesinden hemen sonra Liberty City haritasının oyuna eklenmesi  ihtimali  de mümkün  aslında. Liberty City’den gelmekte olan karakterlerle alakalı bir soygunda, şehrin küçükte olsa bir kısmını oyuna eklenip güzel bir soygun deneyimi yaşatılabilir.

Aslında önemli olan soygunun nerede geçeceği değil, Rockstar Games ‘in bu beklentiyi yükselterek batırmaması.  Daha önce başlarına hiç böyle bir durumun gelmemesi gelmeyeceği anlamına gelmez.

Ayrıca kontrol et

Astralis CS GO Dünya Sıralaması

Astralis, CS:GO Dünya Sıralamasında İlk 10’da Yer Alamadı.

Danimarka’nın en iyi takımları arasında yer alan Astralis, bu sefer CS:GO Dünya Sıralaması içerisinde en …

PUBG Sanhok Haritası Yeniliklerle Geliyor.

PUBG Sanhok Haritası Yeniliklerle Geliyor.

Çok yakında çıkması beklenilen 8. sezon ile birlikte PUBG Sanhok oyunu haritasında pek çok değişiklik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir