Gizemli Masallar Oku

kitap

Gizemli Masallar Oku platformunun misyonunda da açıklandığı  gibi, okumayı kendisine  amaç edinen toplumun,  gelişmiş olan  bu zamandaki  teknolojinin bizlere sunduğu kolaylıkla beraber  hızlı bir şekilde bilginin   ulaşabilir olduğu  bu yolda sizlere alışkanlık kazandırma yolunda emin adımlarla  devam etmekteyiz.

Gizemli Masallar Oku, platformu içerisinde genel itibariyle günümüzde birçok insanın boş zamanlarında değerlendirildiği faaliyetlerden biri olan ve olduğu düşünülen okuma eyleminin eğitici çocuk hikayeleri, masallar ve güzel sözler üzerinden olması gerektiğini düşünerek ilerlemekteyiz

Küçük yaştaki çocuklardan yetişkinlere kadar her yaşta ziyaretçilere hitap etmesini istediğimiz bu platformda,  sizler için her zaman yeni kategorilerle ve daha çok yeni içeriklerle gelişmeyi sürdürmekteyiz,  bu sebepledir ki kategorilerimizi daha da artırıp belli yaş sınırlarında tutmuyoruz.

blog-1 Herkes tarafından bilinmekte olan yargılardan biri de bazı yazıların,  Hikaye ve Masallar gibi düşsel yazıların insanı sakinleştirip onların günlük yaşam telaşını dinginleştirdiğidir. Sitemizde her kategori ve paylaşım için hassas bir şekilde itina ile çalışmalarımız devam etmekte olup,  yazılarımızı paylaşmadan önce farklı açılardan düşündüğümüz bu yolda bizlerin geleceği olan çocukların davranış biçimlerindeki gelişmeleri de derinden düşünüyoruz.

Dünya genelinde bilinen bir olgu olan çocuk gelişiminde  masalların faydalarının olduğu kabul edilmektedir  bizler de bu doğrultuda yola çıkıp Pedagojik açıdan değerli çocuklarımıza fayda sağlayacağını umduğumuz bu portalın,  çocuklarımızın  hayal dünyasından yeni ufuklar açabileceğine inanarak çalışmalarımızı  sürdürüyoruz.

İnternet sitemizde mevcut bulunan ve günbegün yenisi yüklenen çok sayıda çocuk masalları ve en güzel hikayeler ile doğruyu ve yanlışı en önemlisi de onlara nasıl mutlu olunması gerektiğini, Masallarda bulunan ünlü  kahramanlar ile  birlikte hayatı  öğrenmelerini sağladığının  inancındayız.

Peri Masalları  dünyasından masallarla çocukların iyiliği fark etmesini ve diğer  içeriklerde  bulunan  öğütlerle birlikte içinde bulunduğu hayatı anlamalarını dahada kolaylaştırdığını  düşünüyoruz.

Sitemiz içerisinde bulunan zengin içeriklerle ve herkesime uygun  yazılarla bu yolda emin adımlarla devam etmekteyiz  bu kadar seçenek arasında gelen tüm ziyaretçilerin ilgisini çekebilecek bir hikaye bulmanız bu nedenle mümkün bulunmaktadır

Çocuk Masalları bölümü altında paylaşılan masalları gönül rahatlığıyla çocuklarınıza okuyabilir veya okutabilirsininiz. Gizemli Masallar Oku, konulu yazımızı beğendiğinizi umarız.

Ayrıca kontrol et

blog-6

İkinci Sınıf Hikaye Kitapları Oku

İkinci Sınıf Hikaye Kitapları Oku portalı içerisinde birden fazla kategori olmakla birlikte birçok içeriğin paylaşımı …

blog-4

Uykudan Önce Masallar

Uykudan Önce Masallar platformunu oluştururken siz değerli okurlara hem çok güzel bir platform sunabilmek amacıyla çalıştık. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir