Gerçek Bir Aşk Öyküsü

ROMANTİK-AŞK-HİKAYELERİ
Gerçek Bir Aşk Öyküsü

Gerçek Bir Aşk Öyküsü: Genç ve yakışıklı biri olan Servet, sevdiği ve çok değer verdiği kız arkadaşı Esra ile olan birlikteliğini bitirme düşüncesi içerisine girmiş ve epey bir zaman düşünüp durmuştu, en sonunda onu çok sevse deonunla mutlu olamayacağını düşünmüş ve Esra ile öğle vakti bir kafede buluşmak istemişti.

O gece sabaha kadar uyuyamayan Servet, sabah olunca her zamanki gibi güzel elbiselerini giyinmiş ve erkenden buluşacakları kafeye giderek Esra’yı beklemeye başlamıştı.

Esra’yı üzmek ve kırmak istemiyor ancak onunla bir geleceklerinin olamayacağına da iyi biliyordu, onu beklerken derin düşünceler içerisine dalmış ve zamanın nasıl geçtiğini de unutmuştu birden bir ses duydu.

Merhaba aşkım,

Gelen Esra’ydı hemen yağa kalkan Servet “hoş geldin” dedi.

Servetin bu aralar çok düşünceli olduğunun farkına varan Esra kötü bir şeylerin olacağını hissediyor ama her ne olursa olsun Servetten vazgeçmeyi düşünmüyordu bile,

Servet,

-Esra sana kendimi nasıl ifade edeceğimi bilmiyorum yaklaşık iki yılı aşkın bir süredir biz seninle beraberiz ama ikimize baktığımız zaman farklı kişiliklere sahip ve farklı beklentiler içerisindeyiz

Esra,

Servet ne anlatmak istiyorsun bana, ben seni anlamıyorum yoksa beni artık sevmiyor musun?

Servet,

-Ben öyle bir şey demedim mesele sevip, sevmeme meselesi değil, mesele hiçbir ortak noktamızın olmaması, iki zıt kutup gibiyiz, hatırlıyor musunbir gece seni arayarak sana yazdığım şiiri okumak istemiştim, sen ise bana “şimdi onun sırası mı?İşin falan yok mu bu saatte sonra konuşuruz” diyerek telefonu kapamıştın.

Kaza geçirdiğimde arkadaşlarla beraber beni hastanede ziyaret ettiğinizde Semra’nın “ne kadar şanslısın servet sevgilin seni çabucak iyi eder” demesi üzerine sen ise “ ne alakası var sanki başka işim yokmuş gibi, annesi yok mu? O bakar ona”  demiştin.

Ben sevdiğin olarak benimle ilgilenmeni istedim ama sen hep mesafeli durdun, bir gün dahi elini tutmama müsaade etmedin, yalnızca haftadan haftaya bu kafeye gelip, yarım saat buluşur ondan sonra kafede buluşacağımız güne kadar hiç görüşmezsin, sana aşkımı dile getiren yüzlerce mesaj atarım, sen bir tanesine bile cevap vermezsin, anladım ki biz farklı dünyaların insanlarıyız.

Esra,

-Sen beni tanımıyor musun? Ben duygusallığı sevmiyorum hemşirede değilim ki hasta bakmasını bileyim, o yüzden ona öyle cevap verdim.

Romantik aşık servet

-Zatensenden hemşire olmanı isteyen olmadı ki sen bu şekilde duygusuz olduğun sürece hasta bakıcı, hemşire falanda olamazsın.Bana iki yıl içerisinde kaç defa güzel sözcüklerden oluşan bir mesaj çektin? Hiçç, sen duygusallığı sevmeyen biri olabilirsin ama sırf beni mutlu etmek için ara ara sevgi mesajları atabilirdin, halbuki ben kendimden çok seni mutlu etmeyi seviyordum.

Seni tanıyıp sevdiğim o günden beri seni andığım her dakikaiçimde tarif edilmez bir mutluluk vardı.

Esra artık durumu anlamıştı

-Yani benden ne istiyorsun, şair olmamı mı?

Servet kendi kendine aldığı ayrılık kararının ne kadar doğru bir karar olduğunu düşündü.

–Ben yoruldum artık bu şekilde devam edecekse birbirimizi daha çok üzmeden bu aşkı bitirelim ikimiz için de en hayırlısı bu olacak, söyleyeceğin bir şey yoksa benim kalkmam gerekiyor.

Esra hüngür hüngür ağlamaya başlamış herhangi bir cevap vermemişti.

Romantik aşık servet

Sana hayatında mutluluklar dilerim” diyerek elini uzattı,Esra’nın sesi ve eli titriyordu elini zoraki kaldıran Esra cevap veremedi bile.

Esra hiç bu kadar kötü olmamıştı günlerce evden dışarı çıkmayan Esra serveti kaybedince ona karşı haksızlık yaptığını onun bütün gayretlerini hiçe saydığını ve kıymetini bilmediğini anlamıştı.

Aradan bir ay gibi bir süre geçtikten sonra bir sabah Servet telefonunda bir mesaj gördü o mesaj Esra’dan gelmişti, mesajda

-Hayatımda olan her şeyin seninle güzel olduğunu ve her şeyi sensiz yaşayarak boş yaşadığımı ama sana olan aşkımı sensiz yaşayamayacağımı da anladım,bu aşkı şu kalpte tek başına taşımak bana ağır geliyor artık. Şunu unutma ela gözlüm bir tek seni sevdim ve ölene dek seni seveceğim, elveda benim hayatımın anlamı biricik sevgilim.

Servet şaşkın bir şekilde hemen Esra’yı aradı, telefona cevap veren kişi ağlamaklı bir şekilde cevap verince,

Aşk Hikayeleri  içerisinde yer alan Gerçek Bir Aşk Öyküsü’nü okurken  harika bir vakit geçirdiğinizi umarız, Romantik Aşk Hikayelerini  okumak  için  sitemizi ziyaret edebilir, dilerseniz Mutlu Evliliğin Sırrı Hikayesi‘ni okuyabilir, dilerseniz Hikaye Oku kısmını ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

Felsefi Aşk Sözleri Birbirinden Güzel Anlamlı Sözler

Felsefi Aşk Sözleri Birbirinden Güzel Anlamlı Sözler

Aşk üzerine söylenmiş olan birbirinden güzel okuyanı derinden etkileyen, felsefi sözleri bu sayfamızda bulabilirsiniz. Philip …

Şifa-Hatun-ve-Suheyf-Aşkı

Şifa Hatun ve Sahabi Suheyfin Aşkı

Aşk Hikayeleri serisinden Şifa Hatun ve Sahabi Suheyfin Aşkı Şifa Hatun ve Sahabi Suheyfin Aşkı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir