En Yeni Masallar

blog-4
En Yeni Masallar portalında çocuklar için birbirinden güzel masalların yanı sıra farklı bölümlerinde bulunması yönünde yeni adımlar atılmış, belirlenen kategorilerin içerisine eklenerek sitemiz tasarlanmıştır. Web sitemizi kurmaya başladığımız ilk günden bu yana içerisinde birden fazla başlığın olmasını amaçladık ve çalışmalarımızı da bu doğrultuda aynı özveri ile ilerlettik. Öncelikle hedefimiz olan masal paylaşımlarına yer vermek istedik ve bunun yanı sıra diğer farklı kısımları da içerisine ilave ederek sitenin zengin bir içeriğe sahip çeşitliliği yansıtan bir portal olmasını hedefledik. Masal Oku platformu içerisinde paylaşım yaparken tek bir konuya odaklanmak yerine çeşitli bölümleri bir araya getirme düşüncesi içerisinde hareket ederek hangi tür kategorilerin siteye ekleneceğine karar verdik. Böylece internet sitemiz bünyesinde hem masal hem de farklı başlıklarda içeriklerin yer alması sağlandı.
blog-1
Çocukların zevkle okuyabileceği türde masalların internet portalımızda yer alması için çalışmayı sürdürüyoruz. Ekibimiz olarak geniş odaklı düşünerek çalışmalarımızı sürdürmüş olduğumuz Bilgiyeli adresinde incelenmesi mümkün olan ana başlıklar arasında keloğlan masalları, Peri Masalları ve prenses masalları yer almaktadır. Ayrıca hikaye alanında da çeşitli paylaşımlar yapmak üzere bazı farklı kısımlar eklenmiştir ki onlarda gerçek hikayeler, dini hikayeler ve Aşk Hikayeleri olmak üzere sıralanmaktadır. Hikaye ve masal dışında web sitemiz içerisinde daha farklı bölümlerini de bünyesinde barındırmaktadır. Web sitemizde çeşitli bölümleri içerecek şekilde dizayn etmiş olduğumuzdan yeni içeriklerin bulunması amacıyla da hazırlıklarımız sürmektedir.  Masal Oku platformunu kurmuş olduğumuz dönemde olduğu gibi aynı özveri ve itina ile çalışmalarımız sürdürülmektedir. Çocuğunuz masal okumayı seviyorsa eğer onun için çeşitli kaliteli ve faydalı birçok masala internet sitemizde ulaşabilirsiniz. web sitemizin daima güncelliğini korumasına da önem verilmekte, bu hususta gerekli olan çalışmaların yapılması üzerinde durulmaktadır. İnternet sitemizi tasarlarken sade ve şık  bir görünümde olması tercih edilerek hazırlıklarımız bu doğrultuda yön verilmiştir. Birbirinden ayrı bölümlerden oluşan internet sitemiz için çalışmalarımız aynı özveriyle devam etmekte, mevcut kategorilerinin daha düzenli olması, yeni içeriklerle buluşması adına işlemler gerçekleştirilmektedir. Web sitemize geldiğiniz anda anasayfanın üst kısmında yer alan kategorileri görebilir, dilerseniz eğer içeriklerin altına yorum bırakarak düşüncelerinizi ve önerilerinizi bize yazabilirsiniz. Hansel ve Gratel Masalı gibi güzel masalların yer aldığı portalımızda masallar, hikayeler ile birlikte birçok içerik yer almakta, ve bu doğrultuda çalışmalarımız sürmektedir.

En Yeni Masallar konulu yazımızı beğendiğinizi umarı diğer dilerseniz : Çocuk Masalları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

blog-6

İkinci Sınıf Hikaye Kitapları Oku

İkinci Sınıf Hikaye Kitapları Oku portalı içerisinde birden fazla kategori olmakla birlikte birçok içeriğin paylaşımı …

blog-4

Uykudan Önce Masallar

Uykudan Önce Masallar platformunu oluştururken siz değerli okurlara hem çok güzel bir platform sunabilmek amacıyla çalıştık. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir