En Büyük Bitcoin Hesabı Yaklaşık 1 Milyar Dolar Değerinde

En Büyük Bitcoin Hesabı Yaklaşık 1 Milyar Dolar DeğerindeKısa bir süre önce 934 milyon dolar değerindeki dijital para transferleri, en büyük Bitcoin cüzdanı olarak bilinen tanımlanmamış bir hesaptan yapıldı.

Toplu Bitcoin işlemleri ilk olarak Bitcoin Block Bot otomatik kripto para birimi hizmeti tarafından paylaşıldı.

Bu kadar şaşırtıcı miktardaki bir tutar için büyük bir işlem ücreti alınmasını beklersiniz, değil mi? Bunu bekliyorduk, ancak paylaşılan bilgilere göre, yaklaşık 1 milyar dolar değerinde Bitcoin’in transferi için sadece 0,48 dolar tahsil edildiği yönündeydi.

Bugüne kadar o hesap hakkında birçok iddiada bulunuldu. Bazı insanlara göre, bu dev hesap Winklevii adında bir Bitcoin yatırımcısı gibi büyük yatırımcılardan birine ait olduğu düşünülmekteydi. Ancak Bu hesabın BitGo’ya ait olduğu yönünde görüşlerde bulunmaktadır Ancak, BitGo yetkilileri güvenlik nedeniyle hesabın kime ait olduğunu belirtemeyecekleri açıkladı.

Peki, bu büyük Bitcoin hareketinin alıcıları kimlerdi?

Blockchain web sitesine göre, 934 milyar dolarlık bu işlemin iki anonim cüzdan arasında paylaşıldığı,   Bu cüzdanlardan bir tanesinde 5.000 BTC verilirken, ikinci cüzdanda kalan 96.857 BTC bulunduğuydu.

Bu şekilde, BTC tarafından satın alınmış olan ikinci cüzdan, BitInfoCharts-a göre ikinci en büyük cüzdan olmayı başardı.

Ayrıca kontrol et

APU Sistem Nedir

APU Sistem Nedir? APU İşlemci Avantajları

Teknoloji çağının bizlere sunmuş olduğu gelişmelerden bir tanesi olan Apu nedir ve Apu sistemi nedir …

Dahili Ekran Kartı Nedir

Dahili Ekran Kartı Nedir?

Dahili Ekran Kartı nedir? İşlemcilerin son zamanlarda o güçlü ilerleyişiyle birlikte oyunların ve grafik programlarının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir