Elon Musk’un En Sevdiği Bilgisayar Oyunları

Elon Musk’un En Sevdiği Bilgisayar Oyunları

Gün geçtikçe teknoloji dünyasında çatlak bilim adamı olarak bilinmeye başlanana Elon Musk, sosyal medya hesabı üzerinden en sevdiği bilgisayar oyunlarını açıkladı.

Elon Musk’un en sevdiği o favori oyunları hiç de şaşırtan türden değil.

Tesla ve SpaceX‘in kurucusu olan ve sıkı bir sosyal medya kullanıcısı Elon Musk’un aynı anda sıkı bir bilgisayar oyuncusu olduğu da bilinmektedir.

Bu oyunlara olan sevgisini zaman zaman yaptığı röportajlarda dile getiren Musk’un kısa bir süre önce Overwatch oyununa merak saldığı da bilinmektedir.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesapları üzerinden Viv isimli Twitter kullanıcısı, Ellon Musk’tan kendisine oyun ile ilgili bazı tavsiyelerde bulunması için ona bir tweet gönderdi, tweette:

PlayStation 4 almak istediğini ancak ilk olarak hangi oyunu oynaması gerektiğine karar veremediğini söyledikten sonra onun en sevdiği oyunların hangisi olduğunu sordu.

Ellon Musk en sevdiği oyunlar içerisinde  “Mass Effect 2, Half Life 2,  Deus Ex, , Bioshock, Fallout New Vegas, Fallout 3 ve Saints Row IV” olduğunu belirtti.

Bu oyunların hemen hemen hepsi aksiyon içeren oyunlar, hedefleri arasında uzaya roket göndermekten tutun da dünyadaki en hızlı arabaları üretmek için çabalayan Musk’un bu tür aksiyon oyunlarını sevdiğine hiç de şaşırmamak lazım.

Musk’un zaman zaman, robotlar ve yapay zeka ile ilgili yapmış olduğu açıklamalarda, bu tür teknolojilerin insanlığın kaderini değiştireceğinden zaman zaman bahsettiği görülmektedir.

Riot Games Covid-19 İçin Bağış Kampanyası Başlatıyor

Ayrıca kontrol et

Maestro Görevi

Overwatch Sigma’nın Maestro Görevi İle Karşımızda

Oyun severlere arada sırada yeni düzenledikleri etkinliklerle oyun oynamalarını sağlayarak kazanabilecekleri türde içerikler sunan Overwatch …

Astralis CS GO Dünya Sıralaması

Astralis, CS:GO Dünya Sıralamasında İlk 10’da Yer Alamadı.

Danimarka’nın en iyi takımları arasında yer alan Astralis, bu sefer CS:GO Dünya Sıralaması içerisinde en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir