Eğitici Çoçuk Masalları Kısa Oku

blog-4

Eğitici Çoçuk Masalları Kısa Oku platformumuz çocukların ve yetişkinlerin yeni uğrak yeri olmaya aday diyebiliriz. Kullanımı kolay olan ana sayfasıyla çocukların bile rahat bir şekilde kullanabileceği  bu sitede dilerse çocuk masalları, dilerse çocuk hikayeleri okusunlar çeşitli tarzda masal ve hikayelerimiz  bulunmakta olup, web sitemiz  tabi ki yalnızca çocuklar hitap eder tarzda bir site değil, yetişkinlerden  halen masal ve hikaye  okumayı sevenlerinde ilgisini çekeceğini umut ediyoruz.

Hikaye Okuma platformu içerisinde okumayı seven yetişkinler veyahut çocukları, yeğenleri, kuzenleri vs. küçükler için  çeşitli  masallar okumak  için araştırma yapan her yaş gurubundan okur için harika bir platform sitemize  farklılık olsun diye Güzellik Bakım kategorisi altında, güzel olmak isteyen her yaş gurubundan insana hitap eden güzelliğinize güzellik katacak formüller ile bakımlı olmak isteyen herkesin uğrak yeri olması yönünde son hızla çalışmalarımız devam etmektedir.

blog-1 Platformumuza gelen ziyaretçilerin okumak  isteyecekleri içeriklerin alanlara ayrılmış olması aradığınız şeyi rahatlıkla bulabileceğiniz gibi okuduğunuz veya tekrar okumak istediğiniz içeriklerimizi sitenin sa kısmında bulunan arama butonuna  istediğiniz içerik ismini yazarak aratabilirsiniz.

Masallarımız ve hikayelerimiz  çocuklarınızın  eğlenerek okuyacağı veya dinleyeceği, okudukça çok şey öğrenebileceği şekilde itina ile seçilmektedir. Her paylaştığımız masalda ziyaretçilerimiz için ana fikir yer almakta olup, okuyucuyu ve dinleyiciyi eğlendirirken öğretmeyi amaçlamaktadır.

Her kesimden okuru kendisine  çekecek evden okula, işe veya gezmeye giderken, takside  otobüste veya taranvayda yani dilediğiniz her yerde  kolaylıkla sitemize girebilir ve hızlı  bir şekilde  okumak istediğiniz yazıya ulaşabilir ve zamanınızı değerlendirebilirsiniz.

Sitenize eklemeyi düşündüğümüz ve hala çalışmalarımızın devam ettiği Nasrettin hoca fıkralarıyla da günümüz espri anlayışının ötesinde nasihat dolu fıkraları okuyarak eğlenebilir. Başka insanlara okuyarak onlarıda eğlendirebilirsiniz en kısa zamanda yeni bir bölüm altında paylaşımda bulunulacaktır.

Aynı şekilde Hikaye, Masal kısmında yer alan keloğlan, su persisi Masalı ve diğer masallarımızla büyüklerimizden duyup aklımızda kalan biran olsun çocukluğumuz dönemine götürerek yüzünüzde bir tebessüm oluşmasına sebep olabilirler, günümüz teknolojisi kullanılarak geçmişten günümüze gelen bazen nasihat bazende eğitici amaçlı dilden dile dolaşan masalların sunulduğu sitemiz sadece bir tık uzağınızda olup, her yerde ve her an kolaylıkla sizlerin erişebileceği her yaştan okuru beklemektedir.

Okuduğunuz yazıların altına yorum bırakarak  sitemizin gelişimine katkı sağlayabilir önerilerinizle bizlere yol gösterebilirsiniz. Eğitici Çoçuk Masalları Kısa Oku, konulu yazımızı beğendiğinizi umarız.

Ayrıca kontrol et

blog-6

İkinci Sınıf Hikaye Kitapları Oku

İkinci Sınıf Hikaye Kitapları Oku portalı içerisinde birden fazla kategori olmakla birlikte birçok içeriğin paylaşımı …

blog-4

Uykudan Önce Masallar

Uykudan Önce Masallar platformunu oluştururken siz değerli okurlara hem çok güzel bir platform sunabilmek amacıyla çalıştık. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir