Destroy All Humans Oyunu Yeni Fragman ile Geliyor

Destroy All Humans Oyunu Yeni Fragman ile Geliyor

İlk olarak 2005 yılı içerisinde piyasaya çıkan ve sevilerek oynanan Destroy All Humans oyunu,  yeni yayınlanan fragman ile oyuncuların karşısına çıkıyor.

Bu oyun ilk çıkan oyuna gönderme yaparak başlıyor, önce bir çiftlik üzerinde oyuna başlıyorsunuz, daha sonrasında ise dünyayı yok etme planları yaparak karşınıza çıkan çiftlikteki inekleri havya kaldırıyor dilediğiniz yere fırlatabiliyor dilerseniz de yok edebiliyorsunuz, sonrasında ise tarlasına izinsiz olarak girdiğiniz kişilerle savaşarak onları yenmeniz gerekiyor.

Ondan sonra ise artık uzay geminize binerek dünyayı yok etmek için savaşıyorsunuz. Özellikle macera sever kişilerin oynadığı bu oyun içerisinde neler olduğunu da görmüş olduk.

yeni fragman ile karşımızda olan Destroy All Humans oyunu! İlk olarak piyasaya çıktığı zamanlarda yalnızca Nintendo, Playstation ve XBox gibi sınırlı sayıda sistem üzerinde oynanabilirken yapılan güncellemeler sonrasında artık bu oyun 28 Temmuz 2020 tarihinden sonra bilgisayardan da rahatlıkla oynanabilecek.

Bilgisayar oyununun piyasa çıkması üzerine THQ Nordic firması oyundan yeni bir fragman yayınlamıştır.

Bu fragmanı izleyenler oyun içerisinde bir kaos ortamı hakim olduğunu görecektir. Oyuncunun görevi “Crypto-137” adındaki ana karakter ile 1950’lerin Amerika’sında bulunanbütün insanları sanal ortamda yok etmek.  Sonrasında ise o kişilerin DNA’larından birer örnek alarak,  Amerika’yı daha kolay bir şekilde uzaylı istilasına hazır hale getiriyorsunuz.

Bu macera dolu oyunun demosuna şimdilik Steam ve gog.com web sitesi üzerinden yayınlanmaktadır, ücretsiz bir şekilde ulaşılabilir durumda.

Bu oyunu satın almak isterseniz oyunun ön siparişini Steam üzerinden kolaylıkla verebiliyorsunuz, ayrıca şunu belirtmekte fayda bu oyunda Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

Bu oyunun ortaya çıkışı Amerika’da yaşanan bir soğuk savaş dönemi ile dalga geçmek amacıyla yayınlanmış. Fakat ilk olarak 2005 yılında ortaya çıkan bu oyun ilk kez bilgisayardan oynanabilecek,

Bu oyun için yapılmakta olan tüm açıklamalar oyunun büyük bir oranda eski yapısına ve orjinalliğine bağlı kaldığı yönünde düşünceler oluşmasına sebep olmuştur.

Onun haricinde oyun içerisinde modern bir his yaratmak amacıyla bazı değişiklikler yapılmış olup, oyunculara 2000’li yıllardaymış gibi bir his yaratan bu oyunu oynarken, modern olan oyun mekanikleri ile karşılaşacakları belirtilmiştir.

Destroy All Humans oyununun yayınlanan yeni fragmanını isterseniz aşağıdan izleyebilirsiniz, iyi seyirler!

Dilerseniz Crash Bandicoot 4 Sızdırıldı adlı yazımızı da okuyabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

Maestro Görevi

Overwatch Sigma’nın Maestro Görevi İle Karşımızda

Oyun severlere arada sırada yeni düzenledikleri etkinliklerle oyun oynamalarını sağlayarak kazanabilecekleri türde içerikler sunan Overwatch …

Astralis CS GO Dünya Sıralaması

Astralis, CS:GO Dünya Sıralamasında İlk 10’da Yer Alamadı.

Danimarka’nın en iyi takımları arasında yer alan Astralis, bu sefer CS:GO Dünya Sıralaması içerisinde en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir