Crysis Remastered Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Crysis Remastered Çıkış Tarihi SızdırıldıCrytek ve Saber Interactive’ nin geliştirmiş olduğu Electronic Arts tarafından yayınlanacak olan bilimkurgu tabanlı FPS oyunu, Crysis Remastered’ın oyunseverlerle buluşturulacağı tarih sızdırıldı.

Daha önce de Microsoft Store‘un ismi zaman zaman anılıyordu. Star Wars: Squadrons oyunun da satış sayfası, normalde yayınlanması gereken tarihten daha önce yayınlanmıştı.

Dün gece Microsoft Store, bir kez daha yapımcı şirket herhangi bir açıklama yapmadığı halde,  bir oyunun çıkış tarihini açıklamış oldu.

Crysis Remastered’ın Microsoft Store sayfasında oyunun çıkış tarihi, ekran görüntüleri ve oynanış fragmanı ve yapımcı olan şirketin daha açıklamadığı birçok bilginin olduğunu söyleyebiliriz.

23 Temmuz 2020 tarihinde oyun severlerle buluşacak olan bu güzel oyunun, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformları için piyasaya çıkacağı, hard disk üzerinde kaplayacağı alanın yaklaşık olarak 7.1 GB olacağı,  HDR10 ve 4K özelliklerinin bulunduğu da sayfa üzerinde belirtilen bilgiler arasında.

Crysis Remastered oyunun, oyuncularla buluşacağı tarih ve bazı özelliklerinin yanında Launch Edition adı verilen bir versiyonun Microsoft Store sayfasında bulunduğunu, oyunun 1 Temmuzda yayınlanacak olan fragmanı da sızdırıldı. Ama durum fark edildikten hemen kısa bir süre sonra kaldırılan fragmanı izlemek isteyenler 1 Temmuz tarihinde aşağıdan canlı olarak izleyebilirsiniz.

Crysis Remastered Saber Interactive firması tarafından yeni Cryengine kullanılarak geliştirilmektedir.

Ayrıca kontrol et

Maestro Görevi

Overwatch Sigma’nın Maestro Görevi İle Karşımızda

Oyun severlere arada sırada yeni düzenledikleri etkinliklerle oyun oynamalarını sağlayarak kazanabilecekleri türde içerikler sunan Overwatch …

Astralis CS GO Dünya Sıralaması

Astralis, CS:GO Dünya Sıralamasında İlk 10’da Yer Alamadı.

Danimarka’nın en iyi takımları arasında yer alan Astralis, bu sefer CS:GO Dünya Sıralaması içerisinde en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir