Crash Bandicoot 4 Sızdırıldı

Crash Bandicoot 4 Sızdırıldı

Crash Bandicoot 4 Sızdırıldı: Uzun bir süredir piyasaya çıkacağı konuşulmakta olan ve özelliklede oyucular tarafından çıkacağı gün merakla beklenmekte olan çok güzel bir oyun olan Crash Bandicoot 4 görüntüleri sızdırıldı. Detaylar için haberimizi okuyunuz.

Oyun dünyasının vazgeçilmeyen ve adeta eskimeyen efsane oyunlarından biri olan Crash Bandicoot yeni nesil oyunu ile de yakın bir zamanda piyasaya  çıkabilir.

Oyun severlerce merakla beklenilmekte olan serinin en yeni oyunu olan Crash Bandicoot 4: It’s About, Time Tayvan’ın Oyunları derecelendiren Komitesince de değerlendirmeye tabi tutuldu.

Yapılan bu değerlendirme Xbox One X ve PlayStation 4 platformları için oldu. Bu bilgiler haricinde serinin yeni oyununa ait  bazı sızdırılmış olan görseller de var.

Dışarı sızdırılan asıl bir diğer bilgi ise o oyunun çıkış tarihi oldu. İddia edilen bilgilere göre yeni çıkacak olan  Crash Bandicoot oyununun 9 Ekim tarihinde oyuncular ile buluşturulacağı konusuydu.

Crash Bandicoot 2Ancak dışarı sızdırılan bu çıkış tarihi, oyun  görüntüleri  ve diğer  bahse konu olan detaylara ilişkin henüz Activision yada Crash Bandicoot‘un yapımını üstlenmiş olan  Toys for Bob  firması cephesinden resmi bir açıklama yapılmamıştır.

Ancak Activision firmasınca  geçtiğimiz günlerde oyun basınına gönderilmiş olan Crash Bandicoot yapbozu, bu yeni oyunun çok fazla uzakta olmadığını ve bahsedilen iddiaların doğruluk olma ihtimallerinin yüksek olduğunu göstermektedir.

Herkesin merakla beklediği bu serinin yeni oyunu, oyuncuların beklentilerini karşılamak konusunda ne derecede başarılı olacağı merakla beklenmektedir.

Ayrıca kontrol et

Maestro Görevi

Overwatch Sigma’nın Maestro Görevi İle Karşımızda

Oyun severlere arada sırada yeni düzenledikleri etkinliklerle oyun oynamalarını sağlayarak kazanabilecekleri türde içerikler sunan Overwatch …

Astralis CS GO Dünya Sıralaması

Astralis, CS:GO Dünya Sıralamasında İlk 10’da Yer Alamadı.

Danimarka’nın en iyi takımları arasında yer alan Astralis, bu sefer CS:GO Dünya Sıralaması içerisinde en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir