Çok Güzel Masallar

blog-4

Çok Güzel Masallar bulunan Platformumuz içerisinde Öncelikli olarak Masal bulunmaktadır.

İnternet sitemizi düzenlerken  bazı hususlar doğrultusunda hareket planımızı hazırladık  ve site içerisinde tek  bir kategori yerine birden fazla kategori bulunmakta olup, yapılan içerik paylaşımlarımız hem ziyaretçilerin  istekleri doğrultusunda hemde  en verimli ve en kaliteli paylaşımların siz değerli ziyaretçilerimizle buluşturmak adına elde ettiğimiz veriler doğrultusunda en güzel şekilde uyarlamak ve sunmak adına yapabileceğimiz ölçüde olmasına dikkat ettik. Böylece  paylaşımlarımız farklılık göstermekte olduğundan, çeşitli ve dinamik yapıda  olan bir web sitesi kurmuş olduk,  çalışmalarımızı bu kapsamda ilerleterek  platformumuzun düzenlemesi tamamlandı.

blog-1

En güzel Masal Platformu içerisinde her yaşta çocuklara hitap eden ve onların eğlenmesi, hemde eğitilmesine katkıda bulunan Masallar ile birlikte çeşitli hikaye paylaşımlarının da bulunduğu internet sitemizde çok sayıda kaliteli paylaşım yer almaktadır. İdealimizde  her zaman yeni içerikler  ve yeni  kategoriler ile sizler daha güzel gelen ziyaretçinin memnun bir şekilde ayrılması adına daima yenilikler ile karşınıza gelmekteyiz. Çalışmalarımız sonucu genel itibariyle site  yapısının çeşitli başlıklardan oluşması adına sitemiz için çalışmalar devam etmektedir.

Bilgiyeli sitemizin bünyesinde bulunan Güzel Masal Oku platformunun ön sayfası olan ana sayfası hazırlanırken sitemizin ziyaretçiler adına işlevsel olması konusuna değinilmiş ve bu doğrultuda önceden belirlenmiş olan  kategorilerin yerleştirilmesinden nizami bir görüntü  elde edilmesine kadar tüm işlemler tarafımızca gerçekleştirilmiştir. dizayn kısmı da yine web sitemiz için düşündüğümüz bir başka ayrıntıdır.

ön sayfamızın karmaşık  bir dizayndan uzak, belli bir düzende türlü başlıklara ev sahipliği yapması için gereken bütün adımlar atılmış, Hikaye Oku ile birlikte Peter pan, keloğlan masalları ve peri masalları ve ilginç hikayeler dâhil olmak üzere birbirinden farklı bölümler Masal, Hikaye kategorisi altına yerleştirilmiştir. Kapsamlı bir site oluşturma hedefiyle giriştiğimiz bu yolda iyi bir ziyaretçi seviyesine ulaşmak, ziyaretçilerin her paylaşımına kolay ulaşılmasını sağlamak türünde çalışmalar defaten devam etmektedir. Çocuk Masalları bölümü altında görüntüleyebildiğiniz masallara her gün bir yenisi eklenmektedir. yakın zamanda en büyük özgün masal paylaşımlarının olduğu platfom haline geleceği inancı içerisindeyiz.

portalımızda her zaman zikredildiği şekilde  geniş bir perspektifden bakılarak ileriye dönük olarak çalışmalarımız devam etmekte site  düzeni gerekse fonksiyonel yapının koruması adına çalışmalar  itina ve özen ile sürdürülmektedir. Çok Güzel Masallar yazımızı beğendinizi umarız bir diğer yazımız olan Masal Kitabı Oku yazımızı okuyabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

blog-6

İkinci Sınıf Hikaye Kitapları Oku

İkinci Sınıf Hikaye Kitapları Oku portalı içerisinde birden fazla kategori olmakla birlikte birçok içeriğin paylaşımı …

blog-4

Uykudan Önce Masallar

Uykudan Önce Masallar platformunu oluştururken siz değerli okurlara hem çok güzel bir platform sunabilmek amacıyla çalıştık. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir