Cocuk Masallari Dinle

blog-3
Cocuk Masallari Dinle platformu içerisinde sadece masal değil onun haricinde birçok bölüm bulunmakta ki bizler web sitemizi oluştururken bu durumu da düşünerek hareket ettik. Siz değerli okurlarımız için zengin içerik bulunan çeşitliliğin olduğu bir web sitesi kurma fikriyle yola çıkarak belirli kategorileri belirledik. Web sitemiz içerisinde başta çocuklar için yer alan masalların paylaşılmasını, bunların yanı sıra diğer kategorilerinde ekleyerek geniş bir yelpaze içerisinde bu bölümlere içerik eklenmesini amaçlayarak çalışmalarımızı sürdürdük. Tek bir başlık altında tek içerik ile yazı paylaşmak yerine farklı olan bölümleri bir araya getirerek birden fazla içeriği eklemek istediğimizden kategori seçimini yaptık. Böylece hem masal hem de diğer güzel ana başlıklar belirlenerek Masal Oku platformu içerisine dâhil ettik, web sitemiz içerisinde yer alan başlıklar anasayfanın üst kısımda konumlandırılmış durumdadır.
blog-1
Web sitemizde çocuklar için birbirinden kaliteli ve güzel masal paylaşımları yapmak üzere harekete geçtik, bunlar arasında Keloğlan masalları ve peri masalları şeklinde farklı kısımlara yer verdiğimiz web sitemiz içerisinde aynı zamanda güzel hikâyelerinde olduğunu belirtmek istiyoruz. Bu konuda web sitemizde bulunan ana başlıkların bir kısmı ise hem gerçek hikayeler hem de dini hikayeler gibi güzel başlıklardır. Hikaye ve masalların yanında yer alan komik fıkralara geçelim ki bu alanda da web sitemiz içerisinde Nasrettin hoca fıkraları gibi güzel fıkralar olduğunu belirtelim. Masal Oku portalında birbirinden farklı bölümleri mevcuttur.
Cocuk Masallari Dinle ve eğlenmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz
Okumayı seviyorsanız eğer web sitemize gelerek çeşitli güzellikteki kategorileri gezebilir, paylaşılmış olan içeriklerimize göz atabilirsiniz. Genel olarak sitemize baktığımızda platformun içerisinde birbirinden farklı nitelikteki içeriklerden oluşan bir web sitesi olduğunu görmekteyiz. Hedefimiz internet sitemizin daima güncel kalması olduğu gibi ayrıca işlevsel ve düzenli bir görünüme sahip şık bir site olması olduğundan tüm çalışmalarımızı bu doğrultuda yaptık. Çocuğunuzla beraber masal okumak istiyorsanız eğer sizlerde web sitemizi ziyaret ederek masal oku bölümü altındaki günlük paylaşımlarımızı ziyaret edebilirsiniz, Farklı paylaşımlarla donatmış olduğumuz internet sitemiz için çalışmalarımız itina ile sürmekte, yeni içeriklerin eklenmesi noktasında yeni adımlar atılmaktadır. Bugün internet bağlantısı sayesinde birçok ürün kolaylıkla incelenebilmekte olduğu gibi istenilen yazılarda okunabilmektedir. Bizlerinde bu doğrultuda kurmuş olduğumuz web sitemiz içerisinde siz değerli okurlar için çeşitli kategorilere yer verdik ve tüm hazırlıklarımız bu doğrultuda devam etmektedir.

Ayrıca kontrol et

blog-6

İkinci Sınıf Hikaye Kitapları Oku

İkinci Sınıf Hikaye Kitapları Oku portalı içerisinde birden fazla kategori olmakla birlikte birçok içeriğin paylaşımı …

blog-4

Uykudan Önce Masallar

Uykudan Önce Masallar platformunu oluştururken siz değerli okurlara hem çok güzel bir platform sunabilmek amacıyla çalıştık. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir